Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Співробітники БДМУ взяли участь у міжнародній конференції в Іспанії

Упродовж 11-13квітня у Мадриді проходила міжнародна конференція, присвячена сучасним методам діагностики та лікування захворювань кишечника.

У форумі взяли участь понад 140 фахівців із Європи, Азії, Південної та Північної Америки, Африки, Австралії. До української делегації ввійшли представники БДМУ – професор І.Ю. Полянський та доцент В.В. Андрієць.

«Учасники мали змогу ознайомитись із сучасними методами діагностики захворювань хвороби Крона та неспецифічного виразкового коліту, оцінити ефективність новітніх технологій  діагностики та лікування таких хворих, профілактики ускладнень. Наукова атмосфера доповнилась враженнями від архітектури Мадриду, його музеїв, які визнані одними з кращих в Європі,» – діляться враженнями співробітники БДМУ.
Понеділок, 16 квітня 2018