Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Співробітники БДМУ взяли участь у міжнародній конференції в Іспанії

Упродовж 11-13квітня у Мадриді проходила міжнародна конференція, присвячена сучасним методам діагностики та лікування захворювань кишечника.

У форумі взяли участь понад 140 фахівців із Європи, Азії, Південної та Північної Америки, Африки, Австралії. До української делегації ввійшли представники БДМУ – професор І.Ю. Полянський та доцент В.В. Андрієць.

«Учасники мали змогу ознайомитись із сучасними методами діагностики захворювань хвороби Крона та неспецифічного виразкового коліту, оцінити ефективність новітніх технологій  діагностики та лікування таких хворих, профілактики ускладнень. Наукова атмосфера доповнилась враженнями від архітектури Мадриду, його музеїв, які визнані одними з кращих в Європі,» – діляться враженнями співробітники БДМУ.
Понеділок, 16 квітня 2018

Відбулася селекторна нарада з питань діяльності терапевтичної служби

22 липня відбулася відеоселекторна нарада під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського,

Відбулася чергова он-лайн лекція з міжнародною участю

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл онлайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго де Компостела, Іспанія.

Відбулися вибори голови Студентської Ради

3 червня у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

Відбулися заходи до Дня боротьби з туберкульозом

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ доцентом І.В. Навчуком та асистентом Ж.А. Ревенко були проведені міні-лекції