Співробітники БДМУ вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

9 травня на Соборній площі Чернівців пройшла церемонія вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Представники обласної та міської влади, громадських організацій, навчальних закладів та мешканці Чернівців поклали квіти до пам’ятника Перемоги.

Від Буковинського державного медичного університету участь в покладанні взяли представники ректорату на чолі з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету, представники кафедр та відділів, студенти навчального закладу.

Після урочистостей бажаючі могли долучитися до урочистих мітингів у різних районах міста Чернівців та відвідати культурно-мистецькі заходи в літньому театрі Чернівців та обласній філармонії ім. Дмитра Гнатюка.

Середа, 09 травня 2018

«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В.

«Аутизм не біда, біда – байдужість!»

Попереджений, – в більшості випадків означає – озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

«Буковинська весна 2017»

У переддень жіночого свята у спорткомплексі «Олімпія» вже традиційно пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд. Цей турнір вже п’ятий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ спільно з Чернівецькою обласною федерацією футболу.

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.