Співробітники БДМУ провели скринінгове обстеження на предмет виявлення захворювань нирок

Ініціатива відзначення Всесвітнього дня нирки покликана привернути увагу світової спільноти до питань профілактики та обізнаності про хронічні захворювання нирок, знизити частоту захворюваності та покращення якості життя громадян через профілактику. Цього року Всесвітній день нирки присвячений профілактиці розвитку, своєчасній діагностиці і правильному лікуванню захворювань нирок у дітей. Саме тому представники нефрологічної школи м. Чернівці під керівництвом проф., д.мед.н. Зуб Л.О. провели скринінгове обстеження на предмет виявлення захворювань нирок серед членів сім´ї Олійник, які проживають у дитячому будинку сімейного типу. Після детального фізикального обстеження, вимірювання артеріального тиску та дослідження сечі за допомогою тест-полосок були виявлені пацієнти з ознаками захворювань нирок, яким була надана спеціалізована консультативна допомога. Професор кафедри з усіма членами родини провела санітарно-просвітницьку бесіду, щодо збереження здоров’я та попередження появи захворювань нирок та внутрішніх органів. В акції взяли участь проф. Лілія Зуб, доценти Тетяна Безрук, Олександр Гараздюк, асистенти Мирослава Березова, Володимир Вівсянник, Вероніка Кулачек та Станіслав Роборчук.

Up to date: нефрологія і діаліз

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Up to date: нефрологія і діаліз», яка відбудеться 8-9 жовтня базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і наукових семінарів на 2015 р.».