Співробітники БДМУ провели благодійно-просвітницьку акцію

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з пневмонією на базі Протитуберкульозного санаторію «Садгора» асистентами кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Марусик У.І. та Бєлашовою О.В. під керівництвом завідувача кафедри проф. Колосковою О.К. була проведена благодійно-просвітницька акція.

В ході якої, пацієнтам, їх батькам та співробітникам закладу була прочитана лекція, в якій висвітлені основні питання клініки, діагностики, лікування та профілактики пневмоній в дитячому віці. Також співробітниками кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб був зроблений благодійний внесок на побутові потреби дітей, які проходять лікування в санаторії «Садгора».

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.