Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Співробітники БДМУ провели благодійно-просвітницьку акцію

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з пневмонією на базі Протитуберкульозного санаторію «Садгора» асистентами кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Марусик У.І. та Бєлашовою О.В. під керівництвом завідувача кафедри проф. Колосковою О.К. була проведена благодійно-просвітницька акція.

В ході якої, пацієнтам, їх батькам та співробітникам закладу була прочитана лекція, в якій висвітлені основні питання клініки, діагностики, лікування та профілактики пневмоній в дитячому віці. Також співробітниками кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб був зроблений благодійний внесок на побутові потреби дітей, які проходять лікування в санаторії «Садгора».