Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Ніколи не розраховуй на легкий тріумф

До річниці від дня народження Сергія Павловича Корольова (1907-1966).

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії 9-10 лютого 2017 року асистент Панімарчук О.І. провела круглий стіл, до річниці великого українського вченого, відомого на весь світ конструктора ракетно-космічних систем,  зі студентами ІІ курсу фармацевтичного факультету «Ніколи не розраховуй на легкий тріумф. Тільки тверді знання, наполеглива повсякденна праця і висока дисципліна – ось те, що є основою успішної роботи».

С.П. Корольов – конструктор та організатор виробництва ракетно-космічної техніки, основоположник практичної космонавтики, академік АН СРСР. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснені перші польоти космічних кораблів, перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

«Не зупиняючись, вперед!» – такий девіз супроводжував Сергія Павловича Корольова по життю. Він постійно розвивався і працював над собою, розширюючи межі своїх знань. Головний конструктор сам залишався «вічним студентом» відвідував у столичних інститутах на вибір різні лекції відомих вчених.

Захід проведений з метою нагадати студентам, що для досягнення життєвих цілей потрібно добре навчатися, наполегливо повсякденно працювати і не зупиняючись, рухатись вперед.

Галерея зображень:
Ніколи не розраховуй на легкий тріумф