Представники коледжу БДМУ взяли участь у святі до Дня захисника України

14 жовтня з нагоди Дня захисника України на Театральній площі Чернівців відбувалося свято, ініційоване демобілізованими військовослужбовцями, активістами та волонтерами.

Отриманні від реалізації кошти надійшли для ГО «Медичний координаційний центр допомоги військовим».

У благодійній акції взяв участь викладач коледжу БДМУ Хайрулло Нурдінов, який приготував для відвідувачів заходу, серед яких були його колеги та студенти коледжу БДМУ, справжній узбецький плов.

Галерея зображень:
Представники коледжу БДМУ взяли участь у святі до Дня захисника України

24 серпня – День незалежності України Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди 24-ї річниці Незалежності України!

Ми пишаємося славетною історією, культурними і духовними традиціями нашого народу, який століттями йшов тернистим шляхом до своєї незалежності. Нам випала доля стати учасниками побудови нової держави. Це велика честь і велика відповідальність перед пам'яттю про наших пращурів, перед прийдешніми поколіннями і власною совістю.

70-років визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2014 року Україна відзначає 70-річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.