Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня боротьби з туберкульозом

До всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (24 березня) студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для мешканців міста Чернівці.

Студенти-медики роздавали перехожим інформаційні бюлетені та розповідали про небезпеку даного захворювання. Адже туберкульоз – це не тільки медична, а й соціальна проблема, Цим захворюванням уражаються всі верстви населення, особи репродуктивного та працездатного віку. Майже 100 % сягає інфікованість мікобактеріями туберкульозу дорослого населення, однак хворіють тільки 5-10 % осіб, на яких впливають медичні та соціальні чинники (паління, алкоголізм, часті простудні захворювання, погане харчування, виснаження захисних сил організму, часті стреси тощо). Тому жителі міста повинні бути обізнаними та поінформованими про дану хворобу, тривожні симптоми та куди потрібно звернутися по допомогу.

«Просвітницька акція проводиться вже кілька років поспіль, тому більшість чернівчан проявляли зацікавленість, слухаючи майбутніх лікарів, та відзначали, що не вперше вони чують про таку акцію», - розповідає координатор акцій, асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ Інга Єременчук.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

1 грудня – День невролога

День невролога

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо неврологів з професійним святом, бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.