Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулася зустріч ректора зі Студентською Радою

11 червня відбулося перше настановне засідання Студентської Ради на чолі з новообраним головою Віктором Романчуком.

На засіданні були присутні ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій та завідувач сектору сприяння працевлаштуванню Аліса Жуковська. Під час зустрічі було обговорено пріоритетні напрямки розвитку студентського самоврядування в університеті, питання інтенсифікації та оптимізації навчального процесу, зокрема створення студентської робочої групи з питань якості освіти. Розглядалися також питання доступності навчання, проблеми викладання навчальних дисциплін студентам-іноземним громадянам, налагодження системи зворотного зв’язку між студентами і викладачами.

Впродовж двогодинної зустрічі члени Студради мали можливість безпосередньо задавати ректору питання, що стосуються діяльності студентів.