Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулася зустріч ректора зі Студентською Радою

11 червня відбулося перше настановне засідання Студентської Ради на чолі з новообраним головою Віктором Романчуком.

На засіданні були присутні ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій та завідувач сектору сприяння працевлаштуванню Аліса Жуковська. Під час зустрічі було обговорено пріоритетні напрямки розвитку студентського самоврядування в університеті, питання інтенсифікації та оптимізації навчального процесу, зокрема створення студентської робочої групи з питань якості освіти. Розглядалися також питання доступності навчання, проблеми викладання навчальних дисциплін студентам-іноземним громадянам, налагодження системи зворотного зв’язку між студентами і викладачами.

Впродовж двогодинної зустрічі члени Студради мали можливість безпосередньо задавати ректору питання, що стосуються діяльності студентів.

Засідання Вченої ради

27 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Засідання відкрив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.

Засідання студентського наукового гуртка

27 жовтня у приміщенні лекційної зали кафедри медичної біології та генетики відбулося засідання студентського наукового гуртка, присвячене 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

Керівник СНГ Кривчанська Мар’яна підготувала виставку книг «Почесні професори та видатні особистості БДМУ».

Міносвіти пропонує врегулювати питання студентської мобільності

Профільне міністерство запрошує громадськість до обговорення проекту положення про академічну мобільність українських студентів.