Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

На кафедрі акушерства провели круглий стіл, присвячений Софії Окуневській

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології 12 травня проведено круглий стіл на тему: «Берегиня людського життя» зі студентами 4, 5 та 6 курсів, присвячений 150-річчю від дня народження Софії Окуневської.

Доцент кафедри Бирчак І.В. та голова студентського наукового товариства Чайковська С. висвітлили основні сторінки життя Великої українки, першої в Україні жінки-лікаря, яка своїми руками врятувала тисячі життів, створила школу акушерів-гінекологів, відкрила перші у Західній Україні курси для сестер-милосердя.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Відбулася конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології»

18 березня відбулася чергова науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології: на стиках проблем»

Викладачі і студенти провели опитування про щеплення

У рамках Європейського тижня імунопрофілактики співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, доценти Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П. разом зі студентами 5 курсу лікувального та стоматологічного факультетів організували опитування серед майже 700 мешканців м. Чернівці.