Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

На кафедрі акушерства провели круглий стіл, присвячений Софії Окуневській

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології 12 травня проведено круглий стіл на тему: «Берегиня людського життя» зі студентами 4, 5 та 6 курсів, присвячений 150-річчю від дня народження Софії Окуневської.

Доцент кафедри Бирчак І.В. та голова студентського наукового товариства Чайковська С. висвітлили основні сторінки життя Великої українки, першої в Україні жінки-лікаря, яка своїми руками врятувала тисячі життів, створила школу акушерів-гінекологів, відкрила перші у Західній Україні курси для сестер-милосердя.