Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

На кафедрі дерматовенерології пройшов День відкритих дверей для пацієнтів із атопічним дерматитом

22 березня 2017 року асистентом кафедри дерматовенерології Шуленіною О.В. та студентами 4-го курсу 18 групи медичного факультету №2 спеціальності «Лікувальна справа» проведено просвітницьку акцію для хворих на атопічний дерматит.

Саме цей день  з 1993 року проголошений Генеральною Асамблеєю ООН Всесвітнім Днем води.

Відомо, що водні процедури та особливий догляд за шкірою хворих на атопічний дерматит є невід’ємною складовою успішного лікування дерматозу та попередження розвитку його рецидивів.

В ході акції була надана ілюстрована інформація стосовно основних правил водних процедур. Особливу увагу приділи аспектам догляду за шкірою після водних процедур. Надана інформація викликала жвавий інтерес у пацієнтів, були задані питання, на які студенти давали розгорнуту зрозумілу для хворих відповідь.

В кінці пацієнтам роздавалися листівки-рекомендації з корисними порадами, а також засоби спеціального догляду за сухою шкірою.

День відкритих дверей в БДМУ

9 лютого2014 року відбувся традиційний “День відкритих дверей” у Буковинському державному медичному університеті.