Команда БДМУ здобула срібло з вільної боротьби

26 березня Збірна команда Буковинського державного медичного університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У загальнокомандному заліку наші спортсмени здобули срібло. Цей вид, як і боротьба дзюдо, є традиційно сильним в університеті, і наші спортсмени дуже ретельно готувалися до цих змагань. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях маємо багато переможців та призерів.

І місце

Скакун Василь – мед №2, 5 курс.

Малецька Анна – мед №1, 2 курс.

Задорожняк Катерина – мед №2, 1 курс

ІІ місце

Дем‘янчук Микола – мед. №1, 3 курс.

Кузик Ганна – мед №2, 3 курс.

Георгія Міхаела – мед. коледж, «Сестринська справа» (11кл), 2 курс

Черешньовська Оксана – мед №1, 3 к

Георгіян Міхаела – мед №4, 2 курс.

Шепелюк Наталія – фарм ф-т, 3 курс.

ІІІ місце

Туржанський Андрій – стомат., 3 курс.

Матвіїв Богдан – мед №1, 1 курс. Андрейчишин Вадим – мед №1, 5 курс.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників – старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, ФР та СМ Вєдєрнікова Євгена Петровича та викладача Куриша Ярослава Васильовича.менів та їх наставників – старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, ФР та СМ Вєдєрнікова Євгена Петровича та викладача Куриша Ярослава Васильовича.

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 27-28 листопада та 01 грудня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ