Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

До Дня козацтва на кафедрі суспільних наук провели круглий стіл

Для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, яка здавна була покровителькою козаків.

Це важливе свято для нашого народу, адже козацтво відігравало надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов’ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Епоха козацтва створила багатогранну глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії і культури.

З цієї нагоди викладачами кафедри суспільних наук та українознавства упродовж 12-13 жовтня 2015р. проведено низку заходів. 12 жовтня студенти коледжу БДМУ мали змогу прослухати міні-лекцію старшого викладача Лідії Потапової на тему: «Феномен українського козацтва» та 13 жовтня зі студентами коледжу БДМУ проведено круглий стіл на тему: «Слава козацька не вмре, не поляже»!