Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

До Дня козацтва на кафедрі суспільних наук провели круглий стіл

Для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, яка здавна була покровителькою козаків.

Це важливе свято для нашого народу, адже козацтво відігравало надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов’ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Епоха козацтва створила багатогранну глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії і культури.

З цієї нагоди викладачами кафедри суспільних наук та українознавства упродовж 12-13 жовтня 2015р. проведено низку заходів. 12 жовтня студенти коледжу БДМУ мали змогу прослухати міні-лекцію старшого викладача Лідії Потапової на тему: «Феномен українського козацтва» та 13 жовтня зі студентами коледжу БДМУ проведено круглий стіл на тему: «Слава козацька не вмре, не поляже»!

У БДМУ провели лекції до 250-ої річниці від дня народження І.П.Котляревського

Цьогоріч ми відзначаємо 250-у річницю від дня народження І.П.Котляревського.

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини.