Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

В БДМУ провели літературно-мистецьку годину з нагоди Шевченківських днів

13 березня 2017 року з нагоди відзначення в Україні «Шевченківських днів» в студентському читальному залі Наукової бібліотеки БДМУ проведено літературно-мистецьку годину «Палахкотить, як свічка, праведна душа Кобзаря».

Захід було розпочато завідувачем каф. суспільних наук та українознавства проф. Мойсеєм А.А. З словами про великого пророка української нації, полум’яного патріота, людину світлого розуму і чистих помислів Тараса Григоровича Шевченка, виступили декан медичного факультету №4 проф. Сорокман Т.В., доцент кафедри Шутак Л.Б.

Колоритного забарвлення заходу надала гра на бандурі учнів музичної школи №2 під керівництвом викладача Гук О.П.

У заході приймали участь головний куратор факультету Семенко С.Б., доценти кафедри Навчук Г.В. та Ткач А.В., студенти-бакалаври 2-ї та 3-ї груп спеціальності «сестринська справа».

Захід підготували та провели зав. інформаційно-бібліографічним відділом Ширєнкова-Білійчук А.О. та провідний бібліотекар Задерей С.І., за участі заступника директора бібліотеки Кіселиці А.Г.

Галерея зображень:
В БДМУ провели літературно-мистецьку годину з нагоди Шевченківських днів