В БДМУ провели літературно-мистецьку годину з нагоди Шевченківських днів

13 березня 2017 року з нагоди відзначення в Україні «Шевченківських днів» в студентському читальному залі Наукової бібліотеки БДМУ проведено літературно-мистецьку годину «Палахкотить, як свічка, праведна душа Кобзаря».

Захід було розпочато завідувачем каф. суспільних наук та українознавства проф. Мойсеєм А.А. З словами про великого пророка української нації, полум’яного патріота, людину світлого розуму і чистих помислів Тараса Григоровича Шевченка, виступили декан медичного факультету №4 проф. Сорокман Т.В., доцент кафедри Шутак Л.Б.

Колоритного забарвлення заходу надала гра на бандурі учнів музичної школи №2 під керівництвом викладача Гук О.П.

У заході приймали участь головний куратор факультету Семенко С.Б., доценти кафедри Навчук Г.В. та Ткач А.В., студенти-бакалаври 2-ї та 3-ї груп спеціальності «сестринська справа».

Захід підготували та провели зав. інформаційно-бібліографічним відділом Ширєнкова-Білійчук А.О. та провідний бібліотекар Задерей С.І., за участі заступника директора бібліотеки Кіселиці А.Г.

Галерея зображень:
В БДМУ провели літературно-мистецьку годину з нагоди Шевченківських днів

В БДМУ відзначили День української писемності та мови

Студенти та викладачі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели виховний захід «Українська мова: через минуле у майбутнє». Уже традиційно 9 листопада, в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, відзначається День української писемності та мови.

В БДМУ відзначили річницю від Дня народження Кобзаря

З нагоди Дня народження видатного українця викладачі та студенти вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» провели тематичний захід.

В БДМУ пройшли Шевченківські читання

Кожного року на початку березня увесь український народ і світова громадськість відзначає день народження великого українського поета і художника Т.Г. Шевченка – людини, серце, помисли і талант якої були спрямовані на служіння своєму народові, боротьбу за свободу і незалежність вітчизни.