Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Інтерни-стоматологи БДМУ відвідали школу-інтернат

З нагоди всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни стоматологи 1-го року навчання провели вікторину “Основи стоматологічного здоров’я”.

у школі-інтернаті “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”. Під час проведення вікторини найбільш активні ліцеїсти були нагороджені заохочувальними призами. Після завершення заходу лікарі-інтерни всім дітям вручили подарунки.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Відбулася акція «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

25 квітня під час Всеукраїнського суботника «Зроби Україну чистою» прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько2 300 м. Сміття було зібрано на 3 вантажівки.