Студенти БДМУ ознайомилися з діяльністю ВООЗ

До Всесвітнього дня здоров’я в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ був проведений захід, присвячений Всесвітній Організації Охорони Здоров'я.

Метою заходу було познайомити студентів з міжнародною організацією охорони здоров'я, її історією, функціями і діяльністю. Увагу присутніх було звернуто на той факт, що Міжнародний День Здоров'я відзначається 7 квітня на честь створення ВООЗ в 1948 році саме в цей день. Особливо зацікавила майбутніх лікарів інформація про можливості роботи в лавах ВООЗ.

Розповідь про багатофункціональну і всебічну діяльність ВООЗ супроводжувалась яскравим відеорядом. Функція Організації по розповсюдженню інструкцій, норм і стандартів щодо охорони здоров'я, досягнень медичної та спільних з медициною наук підтверджувалася численною літературою з фондів бібліотеки. Саме інтерес студентів до книжкових виставок свідчив про успіх заходу, який підготували і провели співробітники бібліотеки Данилова М.І. і Полякова Т.В.

4 квітня захід відбувся для студентів-іноземних громадян 1 курсу 42 групи та 2 курсу 50 і 57 груп за спеціальністю "Лікувальна справа" (англ.мовою). Організації та успіху заходу сприяли викладачі кафедри суспільних наук та українознавства: Вилка Л. Я., Скрипник І. І., Цуркан М. В., Аністратенко А. В. і Никифорук Т. Д.

6 квітня захід відвідали студенти 2 курсу, 5 і 6 груп за спеціальністю "Стоматологія", за підтримки викладача кафедри психології та філософії БДМУ Павлюк О.І.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ ознайомилися з діяльністю ВООЗ

Студенти взяли участь у диспуті «Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта»

5 червня на кафедрі фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, відбувся диступ,

Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Упродовж 2-3 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова проходила XII Міжнародна студентська наукова конференція «Перший крок у науку».