З Днем освітянина!

З Днем освітянина!

Шановні професори, доценти і викладачі університету! Щиро вітаю Вас із Днем працівника освіти! Це свято людей, які самовіддано працюють задля того, щоб передати свої професійні знання і життєвий досвід молодим поколінням. Праця викладача – це постійний неспокій і радість перемог. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться наше майбутнє. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Буковинський державний медичний університет за 70-річну історію завжди славився своїми педагогами. У нас працювали багато провідних фахівців, яким університет завдячує своїм високим статусом. У стінах нашого навчального закладу свої знання передавали видатні науковці, талановиті лікарі, непересічні педагоги – Я. Д. Кіршенблат, Н. М. Шинкерман, І. А. Шевчук, Д. С. Четвертак, С. П. Закривидорога та багато інших. Нині серед працівників університету – 13 лауреатів премії Юрія Федьковича, 4 лауреата премії імені Омеляна Поповича, 14 відмінників народної освіти та 12 Заслужених лікарів України.

Цього року на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2015» Буковинський державний медичний університет був нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації «Розробка та впровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти». Золота медаль стала першою нагородою, якою відзначений «Електронний журнал успішності БДМУ». Буковинський державний медичний університет нагороджений також дипломом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти».

На Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2015» БДМУ удостоєний почесного звання «Лідер вищої освіти України» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації вищої освіти в Україні та здобув Гран-прі в номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

Ми повинні продовжити благородну освітянську справу і примножувати здобутки, особливо у цей непростий час, коли на нас покладено надзвичайно відповідальне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації українців. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножує добро у світі, надихає на нові перемоги, допомагає у професійній реалізації молодого покоління.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добра, миру, спокою в сім’ях, душевної гармонії та людського щастя.

Хай береже Вас Бог!

З повагою,

Ректор Тарас Бойчук