1 вересня – День знань

1 вересня – День знань

Шановні першокурсники, студенти, викладачі! Прийміть щиросердечні вітання з початком навчального року і Днем знань!

Для кожного з нас – це новий життєвий етап. Хтось вступив до університету, хтось перейшов на наступний курс, приступив до нових досліджень, почав підготовку до наукової роботи. Бажаю, щоб у всіх добрих починаннях Вас супроводжував успіх. Це важливі рубежі, які вимагають від нас наполегливої й копіткої праці, конструктивних та зважених рішень, готовності йти вперед і впевненості в досягненні мети.

Найбільше слів привітань нині адресовано першокурсникам. Сьогодні направду особливий для Вас день, день що відкриває найяскравіший і один з найбільш пам’ятних етапів у житті – студентство, а разом з ним – нові можливості та перспективи, нові інтереси й знайомства. Ви робите перші кроки до успіху. На цьому шляху пам'ятайте, що успішними стають тільки працьовиті люди. Як сказав відомий ірландський драматург та публіцист Джордж Бернард Шоу «Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність». Вам належить проявити працьовитість, цілеспрямованість і відповідальність. Буковинський державний медичний університет створює безліч можливостей реалізувати себе в навчанні, науці, творчості, студентському самоврядуванні, проявити лідерські якості. Хочу запевнити, що професорсько-викладацький колектив докладе всіх зусиль, щоб ваше університетське життя було цікавим та перспективним. Щиро переконаний, дорогі першокурсники, що ви будете гідними чудових традицій нашого університету та будете гордо нести звання «Студент БДМУ».

Принагідно вітаю із початком нового навчального року професорсько-викладацький склад університету та щиро дякую за сумлінну працю і щедрий талант передавати свої знання і досвід молодому поколінню. Виявляючи таланти і здібності своїх учнів, Ви формуєте майбутнє практичної охорони здоров’я та медичної науки України.

Особливу вдячність хочу висловити батькам першокурсників за довіру до нашого навчального закладу. Я бажаю Вам пишатися своїми дітьми та бути гордими за кожну їхню добру справу. Нехай Ваше батьківське плече і материнська ласка супроводжують і підтримують їх надалі.

Зичу Всім доброго міцного здоров'я, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай цей навчальний рік стане для нашого колективу роком нових творчих успіхів, професійних досягнень і звершень. Нехай множаться наші здобутки в ім'я миру в Україні.

З повагою

Ректор                                                                                        Тарас Бойчук