75-річчя Буковинського державного медичного університету

75-річчя Буковинського державного медичного університету

Шановні колеги, студенти, випускники!

Сердечно вітаю з визначною для нас подією – 75-річчям Буковинського державного медичного університету!

Історія нашого навчального закладу – це приклад самовідданої, сповненої щирими емоціями, перемогами, відкриттями й величними здобутками людей – професіоналів своєї справи, невтомно захоплених роботою в галузі охорони здоров’я, підготовки медичних кадрів, розвитку науки. Впродовж десятиліть БДМУ керується незмінним принципом: «Salus populi – suprema lex», – що означає: «Здоров’я нації – найвищий закон».

Від заснування і до нині БДМУ – авторитетний осередок вищої медичної освіти, наукового та інтелектуального життя буковинського краю, у якому працювали видатні вчені та педагоги, талановиті лікарі, імена яких відомі не лише в Україні, але й в усьому світі. Саме вони творили історію рідної Alma mater, а наше завдання – берегти і примножувати традиції та великі досягнення наших попередників й виховувати нові покоління славетних вихідців БДМУ.

Упевнений, що ми й надалі плідно працюватимемо в обраному напрямку, будемо розвивати медичну науку і практику, утверджуючи в стінах нашого університету освіту європейського зразка.

Дорогі друзі, бажаю всім наснаги, нових творчих успіхів, миру, добра і благополуччя!

Слава Буковинському державному медичному університету! Слава професорам, доцентам, викладачам, аспірантам і студентам!

З повагою

Ректор                                                                                         Тарас Бойчук