Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги, співробітники, випускники і студенти університету!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Рік минулий збагатив нас новими здобутками і перемогами, був щедрим на успіхи і досягнення, відкрив перед нами нові перспективи розвитку. І все це – завдячуючи Вашій наполегливій, злагодженій і невтомній праці. Спільними зусиллями ми забезпечуємо високий рівень підготовки висококваліфікованих фахівців і поправу посідаємо найвищі сходинки у національних і міжнародних рейтингах університетів.

Ми досягли вагомих результатів в освітній, науковій та міжнародній сферах, примножили численні мистецькі і спортивні здобутки. За результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України у 2015 році БДМУ увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України та входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Відповідно до рейтингу наукометричної бази даних SciVerse Scopus університет входить до вісімки найкращих ВМ(Ф)НЗ України за кількістю публікацій, цитувань та індексу Гірша. У 2015 році, в порівнянні з попередніми роками, цей показник зріс і посідає 7 місце серед вищих медичних навчальних закладів України. За результатами світового рейтингу інституціональних репозиторіїв «Ranking Web of World Repositories» БДМУ посідає 1-ше місце серед ВМ(Ф)НЗ України.

На Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2015» Буковинський державний медичний університет нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації «Розробка та впровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти». Золота медаль стала першою нагородою, якою відзначений «Електронний журнал успішності БДМУ». Буковинський державний медичний університет нагороджений також дипломом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти».

На Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра–2015» університет удостоєний почесного звання «Лідер вищої освіти України» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації вищої освіти в Україні та здобув Гран-прі в номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

Цього року БДМУ провів один з найбільших в Україні наукових форумів – Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених BIMCO, в якому взяли участь майже тисяча учасників з 10 країн світу. З року в рік студенти-медики виступають на олімпіадах, наукових форумах і завойовують найвищі нагороди. Дев’ять студентів БДМУ стали переможцями II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад у 2014-2015 н.р., а наш університет, за даними Інституту модернізації та змісту освіти МОН України, став лідером серед вищих медичних навчальних закладів за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 н. р.

БДМУ тісно співпрацює з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА, здійснюючи вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я та медичної науки. У цьому році були створені медичні центри: «Гнійної хірургії та діабетичної стопи», «Опіковий та дерматопластики» та «Пластичної та реконструктивної хірургії». Крім того, закуплено унікальне хірургічне обладнання ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня», завдяки якому суттєво розшириться спектр медичної допомоги населенню краю.

Викладачі університету і наші майбутні медики проявили себе активними волонтерами, допомагаючи військовим, які захищають територіальну цілісність нашої держави, та їхнім родинам. За час бойових дій, співробітники і студенти БДМУ зібрали та передали військовим допомогу на суму понад 200 тис. грн.

Нам багато чого вдалося, і ще більше належить зробити у 2016 році. Я впевнений, що разом ми впораємося з усіма завданнями. Від щирого серця я дякую Вам, колеги, за віддану і добросовісну роботу. Дякую студентам за старанність і наполегливе та сумлінне навчання. Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, любові, добробуту і затишку в родині, миру, злагоди та віри у щасливе майбутнє нашої держави!

Хай збудуться Ваші добрі наміри та здійсняться всі мудрі задуми! Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою,

Ректор                                                                Тарас Бойчук