Щиро вітаю Вас із Днем працівника освіти

Щиро вітаю Вас із Днем працівника освіти

Почесна, благородна та багато в чому подвижницька праця викладача, вчителя, вихователя наповнена глибоким духовним змістом, завжди користувалася особливою повагою в суспільстві. Адже саме від Вас, Вашої педагогічної майстерності, мудрості та терпіння залежать професійне становлення, надійна життєва позиція й високі моральні якості Ваших вихованців.

Буковинський державний медичний університет завжди пишався своїми педагогами. У навчальному закладі працюють і працювали видатні науковці, лікарі, які завдяки своїм високим професійним компетентностям виховують свою гідну зміну – нове покоління медиків.

Знаковою оцінкою професіоналізму співробітників БДМУ є Подяка Прем’єр-міністра України, якою відзначено трудовий колектив університету за вагомий внесок у забезпечення розвитку медичної науки, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів, сумлінну працю.

Зазначимо також, що за результатами рейтингового оцінювання діяльності у розділі «Навчально-методична робота» Буковинський державний медичний університет посідає ІІ місце серед вищих медичних навчальних закладів України.

Навчальний заклад має значні здобутки на Міжнародних виставках та форумах у галузі освіти: Буковинський державний медичний університет став лауреатом національного конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» та отримав Диплом І ступеня у номінації «Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» на Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».

На ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном» Університет нагороджений Гран-Прі у номінації «Лідер інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентації національної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі».

Ми розуміємо, що сьогодні, в час проривних технологій та інновацій саме якість надання освітніх послуг визначає успіх людини в житті. Переконаний, що ентузіазм і небайдужість, чуйне і дбайливе ставлення до своїх учнів, вірність славним педагогічним традиціям університету і надалі підніматимуть медичну освіту буковинського краю на ще вищий рівень, а наші вихованці радуватимуть нас новими успіхами і досягненнями.

У день професійного свята, шановні викладачі, бажаю Вам міцного здоров’я, добра, миру, спокою в сім’ях, душевної гармонії та людського щастя.

Хай береже Вас Бог!

З повагою,

Ректор                                                                                                                    Тарас Бойчук