Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Ректор БДМУ про діяльність асоціації випускників БДМУ

Бойчук Т.М: «На жаль, тисячі талановитих випускників з яких-небудь соціальних або економічних причин не можуть себе реалізувати. Керівництво країни з кожним роком все більше усвідомлює і оцінює  знанння, отримані в БДМУ, але не повною мірою використовує їх у практичній охороні здоров’я. Потрібно будувати наше майбутнє разом, майбутнє світлої науки і знань. Керівництво БДМУ та Асоціації сприяє широкому залученню студентів до розвитку науки, медицини. Хочеться побажати, щоб всі цілі і завдання були реалізовані. У нас є величезний інтелектуальний потенціал, так давайте  будемо його використовувати!».