День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні колеги!

 8-9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75 річницю вигнання нацистів з України.

З глибокою шаною та вдячністю вклоняємося перед визволителями, які героїчно відстояли невід’ємне право жити вільно на рідній землі, тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав українську землю від нацизму. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні. Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу – народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок у цій масштабній світовій трагедії.

І через 75 років з дня перемоги над ворогом українці знову самовіддано дають відсіч озброєному східному агресору. Щиро дякуємо всім військовим України, які боронять наші кордони на Сході держави і мовимо тиху молитву за воїнів, які віддали найдорожче – життя задля миру, незалежності та територіальної цілісності нашої країни.

Дорогі ветерани, захисники, честь і слава Вам. Пам’ятаймо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру і злагоди.

З повагою

Ректор                                                                                       Тарас Бойчук