Дорогі колеги, співробітники та студенти університету!

Дорогі колеги, співробітники та студенти університету!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, порадував нас новими досягненнями і перемогами, відкрив перспективні шляхи розвитку нашого навчального закладу. Варто відзначити, що всі ці звершення відбулися завдяки професійній та наполегливій роботі всього колективу Буковинського державного медичного університету.

Ми маємо вагомі успіхи в освітній, науковій та міжнародній сферах, маємо численні мистецькі та спортивні здобутки.

За результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів БДМУ займає перше місце серед всіх вищих медичних навчальних закладів України. За результатами галузевого рейтингового оцінювання діяльності за розділами «Навчально-методична робота» і «Міжнародне державне та галузеве визнання» університет впевнено займає 2 місце.

«Електронний журнал успішності БДМУ» нагороджений Гран-Прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра 2016», а університету за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації вищої освіти БДМУ присвоєно почесне звання «Лідер вищої освіти України».

До Дня медичного працівника у 2016 році трудовий колектив Буковинського державного медичного університету за вагомий внесок у забезпечення розвитку медичної науки, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів, сумлінну працю, високий професіоналізм відзначений Подякою Прем’єр-міністра України.

Цього року БДМУ провів один з найбільших в Україні наукових форумів – Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених BIMCO, в якому взяли участь майже дві тисячі учасників з більш ніж 10 країн світу. Щорічно студенти БДМУ виступають на олімпіадах, наукових форумах і традиційно посідають призові місця.

9 студентів БДМУ стали переможцями II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад у 2015-2016 н.р., 15 – переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 3 – лауреатами премій НАМН України та Асоціації ВМНЗ України для студентів за кращі наукові роботи.

З ініціативи Студентської ради відбулася І Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Формування громадянської позиції в системі органів студентського самоврядування», яка об’єднала понад 400 талановитих студентів з України, Чехії, Німеччини та Польщі.

Ректорат університету створює всі умови для ефективної роботи та успішного навчання. Цьогоріч введено в експлуатацію новий поверх гуртожитку №4 для студентів-іноземних громадян. Для кращого освоєння студентами практичних умінь та навичок закуплено нові манекени та тренажери, що в подальшому сприятиме створенню стимуляційного центру, на базі якого навчатимуться основам надання першої допомоги не тільки студенти університету, але й проводитимуться тренінги та майстер-класи для чернівчан.

З метою покращення умов для виконання наукових досліджень придбано високотехнологічне обладнання та продовжено оновлення комп’ютерної та оргтехніки на кафедрах та у відділах університету.

З нового року розпочинає роботу інформаційна система «Медичний консультативний центр Буковинського державного медичного університету», основна мета якого – відкрити буковинцям вільний доступ до консультацій професорів та доцентів університету.

Викладачі та студенти вишу активно займають волонтерською та благодійною роботою. За минулий рік проведено десятки благодійних та просвітницьких акцій. Також цьогоріч радували своїми успіхами учасники мистецьких студій палацу «Академічний», які зайняли 17 призових місць на Міжнародних конкурсах та фестивалях. За минулий рік спортсмени БДМУ завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях (10 перемог), на Міжнародних (27) та на Обласних та міських (174) загалом – більше 200 нагород.

У 2016 році ми маємо багато перемог, але перед нами стоїть і багато завдань на рік прийдешній. Вірю, що завдяки високопрофесійному колективу та студентству Буковинського державного медичного університету ми досягнемо нових вершин. Щиро дякую Вам, дорогі колеги, за вашу добросовісну роботу, спасибі Вам, шановні студенти, за успішне навчання та звершення у мистецькому та спортивному житті університету.

Новий рік та Різдво – одні з найрадісніших та довгоочікуваних родинних свят. Тож нехай чарівність Новорічної ночі та життєдайна енергія коляди подарує Вам і Вашій родині невичерпну силу і натхнення на добрі справи, нехай здійснюються всі задуми та сподівання, професійних досягнень і творчих здобутків.

Нехай 2017 рік виправдає Ваші найдобріші надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов, злагода та віра у щасливе майбутнє нашої держави!

Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою,

Ректор                                                                                        Тарас Бойчук