Шановні викладачі університету!

Шановні викладачі університету!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника освіти! Сьогодні ми відзначаємо свято особливих людей, які всі свої сили, знання та досвід віддають вихованню молодого покоління. Праця викладача – це постійний неспокій, муки творчості і радість перемог. Це не просто професія – це життєве покликання.

У цей день кожен пригадує своїх вчителів, тих людей, які відкрили нам професійним шлях, яким ми завдячуємо своїми перемогами. Педагоги Буковинського державного медичного університету завжди були добрими наставниками, порадниками, старшими друзями для багатьох студентів. Цього року наш славетний університет відзначає своє 70-ліття. За свою багаторічну історію тут працювали багато провідних фахівців, яким університет завдячує своїм високим статусом. У стінах нашого навчального закладу передавали свої знання видатні науковці, непересічні особи, талановиті лікарі, даровиті педагоги – Я. Д. Кіршенблат, Н. М. Шинкерман, І. А. Шевчук, Д. С. Четвертак, С. П. Закривидорога та багато інших.

Сьогодні ми продовжуємо і розвиваємо їхню благородну справу. На освітян покладено надзвичайно відповідальне й почесне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножує добро у світі, надихає на нові перемоги, допомагає у професійній реалізації молодого покоління.

Дозвольте висловити Вам сердечну вдячність за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Бажаю Вам щоденно відчувати повноту і неповторність життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті та миру.

З повагою,

Ректор                                                                         Тарас Бойчук