Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випуск 1973 року Лікувальний факультет.

 

  1. Абрамова (Забеокіна) Тетяна Олександрівна
  2. Азарова Людмила Володимирівна
  3. Андрійчук (Демиденко) Тамара Григорівна
  4. Андросов Володимир Олексійович
  5. Андрієц Дмитро Дмитрович
  6. Андрусевич Галина Борисівна
  7. Андрухова Людмила Петрівна
  8. Андрощук  (Вийтюк) Ганна Григорівна
  9. Антончук Олександр Миколайович
  10. Андрійчук Євген Корнійович
  11. Астапова Ніна Миколаївна
  12. Бадзима Володимир Георгійович
  13. Балацька Лариса Петрівна
  14. Бантюк Микола Васильович
  15. Бардюк Валерій Павлович
  16. Баталіна ( Росаєва) Валентина Борисівна
  17. Бачинська (Лапочкіна) Віра Петрівна
  18. Бедний Валентин Георгійович
  19. Бежан (Гуцуляк) Дарія Олександрівна
  20. Бесараба Ігор Львович
  21. Беца Анатолій Климентійович
  22. Більчук(Фещенко) Неоніла Миколаївна
  23. Більчук Олександр Васильович
  24. Біланюк Ярослав Аолодимирович
  25. Бірка (Вакараш) Зінаїда Миколаївна
  26. Бикова( Петерило) Надія Іванівна
  27. Бистрицький Микола Йосипович
  28. Бобік (Тирон) Лідія Василівна
  29. Боднарашик (Олійник) Надія Василівна
  30. Богачкін Михайло Васильович
  31. Бойко Зінаїда Миколаївна
  32. Болгаров Микола Іванович
  33. Боровков Євген Федорович
  34. Боюк Василь Миколайович
  35. Бояновська Марія Іванівна
  36. Браславська Ірина Зіновіївна
  37. Бриндак Анатолій Іванович
  38. Брюховець Михайло Олександрович
  39. Бугайова Ганна Дмитрівна
  40. Будник Алла Олексіївна
  41. Будак Олександр Володимирович
  42. Бужак (Коваль) Галина Ісаївна
  43. Бужак Іван Іванович
  44. Булигін Юрій Георгійович
  45. Бурдейна Тамара Мифодіївна
  46. Бурдейний Віктор Васильович
  47. Бурма (Бугрій) Вікторія Павлівна
  48. Бурдейна (Онопрієнко) Валентина Михайлівна
  49. Вайсман (Морозовська) Белла Омельянівна
  50. Васецька Лариса Петрівна
  51. Васильчишина Галина Федорівна
  52. Васильченко Михайло Павлович
  53. Венгловська Ванда Вікентівна
  54. Веретенко Олег Юрійович
  55. Вовківський Іван Григорович
  56. Воєвидко (Романько) Галина Михайлівна
  57. Волосюк Євген Миколайович
  58. Воловодюк Галина Іванівна
  59. Волоховська Зоя Володимирівна
  60. Воробьйова (Луговцова) Світлана Олександрівна
  61. Габінет (Вечірко0 Валентина Олександрівна
  62. Гавриш (Дубровіна) Світлана Василівна
  63. Гаврилов Вячеслав Іванович
  64. Гайдук Василь Олексійович
  65. Ганза Інесса Євгенівна
  66. Гапон Людмила Іванівна
  67. Гайда Евеліна Геннадіївна
  68. Герасименко Володимир Миколайович
  69. Гіджилицький Микола Павлович
  70. Гірняк Дмитро Михайлович
  71. Гладкий Федір Ілларіонович
  72. Говердовська Людмила Дмитрівна
  73. Головенко Михайло Антонович
  74. Головенко (Виговська) Анастасія Степанівна
  75. Голод Степан Іванович
  76. Гойда (Цилюрік) Ніна Григорівна
  77. Гонсарук Вячеслав Іванович
  78. Гордієвич (Щуригіна) Людмила  Іванівна
  79. Горобієвська (Боднар) Людмила    Олексіївна
  80. Горчакова Світлана Василівна
  81. Гречко (Федюк) Олена Дмитрівна
  82. Григорійчук (Савчук) Валентина Володимирівна
  83. Гриб Михайло Михайлович
  84. Гриб (Вознюк) Валентина Аксентівна
  85. Грицай ВЛАДИСЛАВ Васильович
  86. Гулей Михайло Васильович
  87. Гулей (Доброходова) алентина Павлівна
  88. Гуманний Володимир Семенович
  89. Гурін Микола Степанович
  90. Гуріна ( Тужеляк) лариса Іванівна
  91. Гущін Володимир Васильович
  92. Демченко Анатолій Миколайович
  93. Дембицька (Стахіра) Марія Павлівна
  94. Дідич Василь Володимирович
  95. Дікан Ганна Іванівна
  96. Демітовська (Підгирняк) Елізавета ІВАНІВНА
  97. Діхтяр Михайло Васильович
  98. Джанкарашвілі Вамеля Вахтангович
  99. Джанкарашвілі (Усата) Леся Олександрівна
  100. Донченко Анатолій Васильович
  101. Доскуч Віталій Володимирович
  102. Дражниця Павло Михайлович
  103. Дрьомов Валерій Олексійович
  104. Дрьомова (Рогова) Наталія Василівна
  105. Дубініна (Гончаренко) Ніла Василівна
  106. Дубневська (Мельник) Валентина Антонівна
  107. Дьоміна (Чернусь) Тетяна Данилівна
  108. Евсеєва (Заєрко) Світлана Василівна
  109. Ємельянова (Балковська) Стелла Василівна
  110. Ємчик Богдан Федорович
  111. Єремчук Володимир Гаврилович
  112. Єремчук (Білюк) Ада Іванівна
  113. Єфімова Людмила Василівна
  114. Естатов Борис Захарович
  115. Жуковська ( Березовська) Валентина Семенівна
  116. Жуковський Олег Михайлович
  117. Жупанова Людмила Григорівна
  118. Звізда (Кравчук) Зінаїда Яківна
  119. Звізда Михайло Степанович
  120. Зелінська Тетяна Казимирівна
  121. Зима (Кірченкова) Тетяна Георгіївна
  122. Золотарьова Маряна Юхимівна
  123. Зощун Ніна Іванівна
  124. Івахненко (Філатова) Наталія Тимофіївна
  125. Івахненко  Михайло іванович
  126. Йовенко (Бражко) Валентина Василівна
  127. Йовенко Олександр Іванович
  128. Іщук Василь Іванович
  129. Іщук (Дяченко) Антоніна Петрівна
  130. Калатурний Анатолій Максимович
  131. Калашников Ігор Васильович
  132. Камишева Ельвіра Іннокентівна
  133. Каневська Рахіля Шамсонівна
  134. Каплун Володимир Валентинович
  135. Катинська (Байчушева) Лариса Сергіївна
  136. Кіршенблат Володимир Якович
  137. Клим (Шикирява) Галина Юрівна
  138. Кобзар Віктор Володимирович
  139. Ковальський Ярослав Романович
  140. Ковтонюк (Геда) Марія Степанівна
  141. Кокощук (Дяченко) Олена Валентинівна
  142. Коліщук Григорій Іванович
  143. Колесник (Харченко) Ніна Олексіївна
  144. Клндратюк (Кузьмова) Ольга Парфенівна
  145. Коломоєць Михайло Юрійович
  146. Комарницький Борис Йосипович
  147. Коновчук Віктор Миколайович
  148. Клперсак Василь Феодосович
  149. Корнева галина Георгіївна
  150. Конацький Василь Михайлович
  151. Королюк (Михайлова) Лариса Олександрівна
  152. Королюк Володимир Іванович
  153. Корнієнко (Куц) Ніна Трохимівна
  154. Корнієць Микола Миколайович
  155. Коробій Василь Миколайович
  156. Костюк Марія Михайлівна
  157. Костюк Віталій Савелійович
  158. Кочмарь Юрій Мечиславович
  159. Кошель Федір Гнатович
  160. Кошницька (Мілімуц) Лілія Серафимівна
  161. Кравченко (Лиса) Людмила Іванівна
  162. Кравченко Леонід Олексійович
  163. Кривий Анатолій Семенович
  164. Кривопатря Іван Федорович
  165. Куйбіда Петро Іванович
  166. Кулініч Микола Адамович
  167. Кушнір Леонтій Дмитрович
  168. Кузьменко (Бабляк) Лілія Степанівна
  169. Лазар Георгій Васильович
  170. Лавітес Семен Леонідович
  171. Левицький Валерій Климентович
  172. Леньова Тамара Максимівна
  173. Лещенко Тамара Микитівна
  174. Ліберман (ЖуК) Елла Шаївна
  175. Лисан Марі яІванівна
  176. Лісова (Брецсенко) Тетяна Григорівна
  177. Личук Євген Ярославович
  178. Лопатко Віктор Миколайович
  179. Лопатинський Микола Леонідович
  180. Лукецький Валерій Григорович
  181. Лук´янюк Василь Степанович
  182. Люльченко Григорій Миколайович
  183. Луценко Олександр іванович
  184. Лучик ( Пазюк) Віра Петрівна
  185. Макар Богдан Григорович
  186. Маколинець Василь Іванович
  187. Максименко Євген Іванович
  188. Максимчук Василь Ілліч
  189. Малярчук Людмила Георгіївна
  190. Малиновська Олена Ігорівна
  191. Малиношевський Микола Васильович
  192. Мавзюк Людмила Матвіївна
  193. Манюк Борис Васильович
  194. Маркуш Оксана Миколаївна
  195. Марнянська (Бойко) Валентина Павлівна
  196. Марнянський Олег Федорович
  197. Марунич Володимир Васильович
  198. Марчук (Соколовська) Марія Іванівна
  199. Масловський Петро Юхимович
  200. Мельник Василь Дмитрович
  201. Мельничук Лівій Борисович
  202. Мещишин Василь Іванович
  203. Мізерна тамара Дмитріївна
  204. Мікадзе Євген Петрович
  205. Мілютина Валентина Іванівна
  206. Мінков Віктор Георгійович
  207. Мірошниченко Наталія Василівна
  208. Міщенко Любов Миколаївна
  209. Мовчан Ядвига Карпівна
  210. Мокрієнко (Чебаннік) Ніна Фоківна
  211. Мороз Віктор Анатолійович
  212. Мужикова ( Карбовська) Світлана Григорівна
  213. Нагірняк Анастасія Михайлівна
  214. Немлій Василь Тимофійович
  215. НЕчипай Андрій Михайлович
  216. НІЛЬГА Юрій Миколайович
  217. Новіцький Володимир Калістратович
  218. Няг Петро Радович
  219. Оксіюк Микола Адамович
  220. Олейнік (Бзовій) Ганна Миколаївна
  221. Олексюк Іван Степанович
  222. Онопрієнко Юрій Сергійович
  223. Опальчук Любов Іванівна
  224. Ордина (Жевно) Тетяна Іванівна
  225. Орлянський Микола Іванович
  226. Осадчук Ніна Василівна
  227. Отто Георгій Іванович
  228. Охріменко Василь Андрійович
  229. Паляниця (Гончарук) Людмила Юхимівна
  230. Павлик Ганна Олексіївна
  231. Пампуряк Георгій Іванович
  232. Панат дмитро Степанович
  233. Паранюк (Мелен) Наталія Миколаївна
  234. Панделя Володимир Антонович
  235. Перевсаник Михайло Васильович
  236. Петрук Валерій Ростиславович
  237. Петрюк Петро Тодорович
  238. Петращук (Свистун) Ганна Дмитрівна
  239. Піцентій Василь Пилипович
  240. Піскун Олександр Іванович
  241. Плачинта (Чимбарович) Андріана Флорівна
  242. Плачинта Василь Кіндратович
  243. Плахтирь Олег лександрович
  244. Подкоритова (Бартман) Натиалія Володимирівна
  245. Поканевич Валерій Володимирович
  246. Потій Валерій Михайлович
  247. Потока Федір Федорович
  248. Приймак Дарія Іванівна
  249. Прокопчук (Казаріна) Зінаїда Миколаївна
  250. Проніна (Лебедева) Наталія Вікторівна
  251. Райхман Фрідеріка Львівна
  252. Рабадайло (Хлодзінська) Галина Миколаївна
  253. Ремарчук Валентина Максимівна
  254. Репніцький Анатолій Андрійович
  255. Рижова (Муха) Світлана Іванівна
  256. Ройтберг Олександр Андрійович
  257. Романюк Олександр Михайлович
  258. Руснак (Легінович) Одарка Григорівна
  259. Смійлик (Петейчук) Галина Володимирівна
  260. Самборський Роман Васильович
  261. Сандула Федір Омельянович
  262. Сапожнік Микола Федорович
  263. Сарапіонов Віктор Леонідович
  264. Сасін Олексій Дмитрович
  265. Сацик Валентин Никифорович
  266. Свинарчук Станіслав Михайлович
  267. Севастьянов Володимир Романович
  268. Семіс Марк Ісаакович
  269. Серебров Олександр Клавдієвич
  270. Сімак Віктор Федорович
  271. Сітенко Борис Петрович
  272. Слівінський Володимир Степанович
  273. Смірнов Іван Сергійович
  274. Снятинчук Галина Андріївна
  275. Соботович Сергій Олександрович
  276. Солодкий Микола Ярославович
  277. Солов´ян (Петренко) Ганна Миколаївна
  278. Солтисік Клара Опанасівна
  279. Співак Григорій Самуїлович
  280. Спіженко Юрій Прокопович
  281. Спіженко(Санжарова) Вікторія Володимирівна
  282. Срібняк (Левенко) Іринга Федорівна
  283. Срібняк Анатолій Іванович
  284. Старшинова (Нагірняк) Лариса Миколаївна
  285. Старшинова (Зінченко) Марія Феодосіївна
  286. Старшинов Сергій Миколайович
  287. Старшинова Валентина Дмитрівна
  288. Стецюк (Гетманенко) Лариса Олексіївна
  289. Стецюу Анатолій Іванович
  290. Стожик Валентина Олексіївна
  291. Сторощук Стефан Васильович
  292. Стрікеленко Тетяна Василівна
  293. Схабюк Микола Петрович
  294. Счастна Людмила Миахйлівна
  295. Сягайло (Тютюнник) Неля Іванівна
  296. Тельянська Свтілана Йосипівна
  297. Твардовська (Лункова) Любов Борисівна
  298. Телік Галина Іванівна
  299. Тетеря Володимир Йосипович
  300. Титаренко Валентина Павлівна
  301. Ткаченко Борис Пантелеймонович
  302. Ткачуук Степан Петрович
  303. Токарева (ЧупровА) Наталія Олександрівна
  304. Трейзер Лейбо БОРИСОВИЧ
  305. Току (Рскан) Вероніка Григорівна
  306. Удод Анатолій Андрійович
  307. Фролова (Халан)Катерина Сергіївна
  308. Фудім Емілія Йосипівна
  309. Фуртель Василь Федорович
  310. Фкштей Іван Михайлович
  311. Хабага Володимир Павлович
  312. Хамкевич Зінаїда Василівна
  313. Хоровський Володимир Михайлович
  314. Харевич (Пікус) Любов Олександрівна
  315. Хорунжов Леонід Олексійович
  316. Хребтова Людмила Василівна
  317. Хухліний Роман Олександр Іванович
  318. Церковняк Ігор Іванович
  319. Цигикало Віталій Григорович
  320. Цимбалюк Тетяна Данилівна
  321. Чередніченко (МаліцькА) Олеся Львівна
  322. Черкашин Володимир Сергійович
  323. Чередниченко Володимир Ілліч
  324. Чернобай (Кирилова) Тетяна Іванівна
  325. Чернобай Іван Карлович
  326. Чобан Ігор Ілліч
  327. Чупін Володимир Іванович
  328. Шарпило (Ковальська) Марія Петрівна
  329. Шарпло Олександр Леонідович
  330. Швець Олександр Михайлович
  331. Шевченко Микола Миколайович
  332. Шидловський Вадим Володимирович
  333. Шилов Юрій Павлович
  334. Шилова (Буслаєва) Валентина Михайлівна
  335. Шклярук Михайло Васильович
  336. Шкурко Олександр Степанович
  337. Шуленін Валерій Олександрович
  338. Шурхало Микола Васильович
  339. Якимова (Чимбарович) Ганна Флорівна
  340. Якоб Михайло Смхайлович
  341. Яром Богдан Степанович
  342. Ящук Петро Лаврентійович