Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випуск 1967 року Лікувальний факультет.

 

  1. Аніпко Юрій Петрович
  2. Афійчук Василь Сергійович
  3. Афійчук (Петрас) Надія Миколаївна
  4. Бабій Василь Семенович
  5. Бага (Горбатенко) Людмила Миколаївна
  6. Барташ (Косарева) Людмила Євгенівна
  7. Биковець Микола Васильович
  8. Білик Василь Олександрович
  9. Бойко Слава Андрійович
  10. Борденюк Иван Миколайович
  11. Бордюжан Дмитро Фокович
  12. Бордюжан (Федонюк) Тетяна Гергіївна
  13. Бранашко Володимир Сергійович
  14. Бродський Володимир Васильович
  15. Брославець Дмитро Володимирович
  16. Брюхань Віталій Лукич
  17. Бублик  (Бобир) Тетяна Антонівна
  18. Буяр Анатолій Миколайович
  19. Вальченко Валентина Ілларіонівна
  20. Василинчук Василь Степанович
  21. Ватрич Ангеліна Петрівна
  22. Велущак Марія Леонтівна
  23. Венгржвановська (Семенчук) Марія Миколаївна
  24. Веренчук Іван Васильович
  25. Вовченко Валентина Олександрівна
  26. Врзнюк Олександр Григорович
  27. Войціховський Іван Васильович
  28. Галушко Світлана Миколаївна
  29. Ганжа Микола Федорович
  30. Гончар (Романенко) Неля Миколаївна
  31. Горбатенко Єфросинія Олександрівна
  32. Горбенко Володимир Володимирович
  33. Готко Василь Герасимович
  34. Грінберг Фредерік Ізакович
  35. Гурсевич Фелікс Леонідович
  36. Даньков Анатолій Олексійович
  37. Даньчук Федір Олександрович
  38. Деманов Геннадій Володимирович
  39. Дорошук Віталій Іванович
  40. Драчевська Кіріна Петрівна
  41. Дубей Григорій Михайлович
  42. Дубчак Констянтин Дмитрович
  43. Ельгісер Раіса Семенівна
  44. Жидовецька (Штерман) Фріда Моїсеївна
  45. Завалецька Віра Єфремівна
  46. Заворотна Катерина Іванівна
  47. Загатний Михайло Петрович
  48. Загурська Жанна Сігізмундівна
  49. Залевський Анатолій Сергійович
  50. Залевська (Осінчук) Оксана Дмитрівна
  51. Заліско Юрій Миколайович
  52. Заньковський Іван Георгійович
  53. Захарченко Микола Михайлович
  54. Захарук Мирослав Степанович
  55. Зевелева Етель Абрамівна
  56. Зирянова Валентина Олександрівна
  57. Зінчук Антоніна Іларіонівна
  58. Зубарева Евдокія Іванівна
  59. Іващенко Людмила Андріївна
  60. Капелюх Галина Максимівна
  61. Каплун Вадим Вадимович
  62. Карвацький Віталій Романович
  63. Качуляк (Корнієнко) Раїса Михайлівна
  64. Квасницька ( Гудкова) Олена Федорівна
  65. Коваленко Катерина Іллінічна
  66. Копчак Марія Степанівна
  67. Коришко Йосип Васильович
  68. Коросько Володимир Карпович
  69. Коротій Василь Сергійович
  70. Косенко Галина Іванівна
  71. Котова Валерія Миколаївна
  72. Кохан Анатолій Данилович
  73. Кравчук Олександр Іванович
  74. Краснобаева (Штепу) Віра Володимирівна
  75. Краснобаєв Юрій Михайлович
  76. Кривушенко Анатолій Дмитрович
  77. Крупник Іван Іванович
  78. Ксеншкевич (Яжук) Аліса Степанівна
  79. Кузнецов В’ячеслав Іванович
  80. Куйбіда Микола Іванович
  81. Кулик Роман Миколайович
  82. Курицина (Самкова) Зоя Федорівна
  83. Кучер Віктор Іванович
  84. Левицька (Кермач) Павліна Дмитрівна
  85. Лисенкова Галина Андріївна
  86. Лисюк Степан Пилипович
  87. Ліпковська ( Попель) Людмила Антонівна
  88. Ліпковський Борис Федосійович
  89. Лукашко Микола Никандрович
  90. Любенко Валентина Миколаївна
  91. Лютик Дмитро Маркович
  92. Ляхов Володимир Анлдрійович
  93. Малий Григорій Тимофійович
  94. Манчул Микола Дементійович
  95. Манчул Валентина Володимирівна
  96. Маритинов Фідір Іванович
  97. Мартинюк Петро Давидович
  98. Матвієнко (Ломако) Олександра Іванівна
  99. Мацедонська Людмила Назарівна
  100. Мацкуляк Марія Дмитрівна
  101. Мащенко Брій Григорович
  102. Меглей (Шепелюк) Марія Микитівна
  103. Мельник Олексій Трохимович
  104. Мельничук Дора Іванівна
  105. Мельничук Іван Павлович
  106. Мироненко Петро Олексійович
  107. Мирончук Андрій Дмитрович
  108. Місюк Вадим Якович
  109. Мітрінюк Василь Арсенович
  110. Музика Володимир Аврамович
  111. Назаркевич (Яремчук) Ніна Акімівна
  112. Німіжан Костянтин Васильович
  113. Носов Володимир Михайлович
  114. Окоман (Сандуляк) Ганна Григорівна
  115. Оксаненко Михайло Гордійович
  116. Олійник (Мустофіна) Галина Миколаївна
  117. Олійник Петро Герасимович
  118. Осадчук (Гусинська) Тамара Дмитрівна
  119. Осика Фелікс Васильович
  120. Остафійчук Раїса Іванівна
  121. Павельчук Костянтин Васильович
  122. Павельчук (Калайда) Ніна Михайлівна
  123. Пазюк Василь Григорович
  124. Паламар Володимир Іванович
  125. Панасюк (Мощук) Олена Василівна
  126. Пантюхіна Олена Герасимівна
  127. Пилипюк Іван Маркович
  128. Пужняк (Воробей) Майя Григорівна
  129. Ратушенко Анатолій Никифорович
  130. Ревська (Сербіна) Ніна Семонівна
  131. Рибак Микола Онуфрійович
  132. Рибачук Інна Михайлівна
  133. Рилеева (Петренко) Людмила Юхимівна
  134. Ротар Василь Іванович
  135. Рудик Ніна Василівна
  136. Рудюк ( Стасінкевич) Валентина Григорівна
  137. Руснак Володимир Іванович
  138. Саін Дмитро Онуфрійович
  139. Сайчук Василь Антонович
  140. Сака(Коптар) Євгенія Василівна
  141. Самбольський Анатолій Іванович
  142. Саєнко Євгенія Василівна
  143. Семенчук Микола Семенович
  144. Сернецька Лілія Іванівна
  145. Сидоренко Станіслав Дмитрович
  146. Сіньков Микола Дмитрович
  147. Славінський Олексій Іванович
  148. Слісаренко (Паламарчук) Євгенія Антонівна
  149. Снозик Роман Петрович
  150. Солодар (Сівер) Міра Петрівна
  151. Сорочинський Олександр Йосипович
  152. Срібняк (Серба) Валентина Петрівна
  153. Срібняк Володимир Степанович
  154. Стремедловський Антон Йосипович
  155. Субаш Григорій Васильович
  156. Сулима Володимир Михайлович
  157. Сучеван Василь Діонісович
  158. Татарінов Олег Євгенович
  159. Ткач Микола Петрович
  160. Токарська (Ткаченко) Валентина Миколаївна
  161. Тонкачева (Косова) Валентина Миколаївна
  162. Топорчан Валентин Павлович
  163. Триняк Микола Григорович
  164. Тютюнник Валентина Андріївна
  165. Фатич (Криницька) Алла Всеволодівна
  166. Фока Євген Георгієвич
  167. Халепа (Юрескул) Лариса Терентіївна
  168. Хилько Олена Олександрівна
  169. Хитик (Мазарчук) Анісія Семенівна
  170. Хмизова Лариса Миколаївна
  171. Хомич Іван Єфремович
  172. Цвігкн Олександр Іванович
  173. Цимбал Микола Антонович
  174. Цимбалюк Валентина Тимофіївна
  175. Чеботар Микола Якович
  176. Чевазьорова Ірина Олександрівна
  177. Чекрій Анатолій Іванович
  178. Чернета      Феодосійович
  179. Чистик Віталій Павлович
  180. Чокова (Доренко) Ольга Микитівна
  181. Чорний Олександр Дмитрович
  182. Шевляков Володимир Григорович
  183. Штатська Валентина Андріївна
  184. Ягольніцкий Василь Олексійович
  185. Яремчук Омелян Іванович

 

Вечернее отделение

  1. Андреева Мария Кондратьевна
  2. Винниченко Вера Алексеевна
  3. Грига Евгения Алексеевна
  4. Даций Дария Васильевна
  5. Зорий Алексей Васильевич
  6. Климишина Ольга Никифоровна
  7. Козуб Флорин Петрович
  8. Корогод Екатерина Петровна
  9. Коцур Александр Иванович
  10. Коцур Надежда Михайловна
  11. Кочура Лариса Кондратьевна
  12. Лишинский Василий Ивнаович
  13. Мельникова Мария Сидоровна
  14. Никифорова Лидия Михайловна
  15. Олейник Анна Семеновна
  16. Осыка Аниса Филипповна
  17. Павлова Лариса Афанасьевна
  18. Сиротенко Татьяна Мартыновна
  19. Севастьянов Вячеслав Филиппович
  20. Стегайлова Галина Степановна
  21. Триняк Елена Петровна
  22. Федоров Александр Федорович
  23. Фененко Ольга Васильевна
  24. Худолапенко Роза Фокивна
  25. Чекавская Таиса Петровна