Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Випуск 1965 року Лікувальний факультет.

 

  1. Адамов Михаил Арсеньевич
  2. Алиша Ицык Морисович
  3. Андрушкевич Вячеслав Анатолиевич
  4. Аврамук Адам Иванович
  5. Андрученко Василий Антонович
  6. Андрейчук Василий Иллич
  7. Андрусяк /Дидух/ Вера Андреевна
  8. Агафонова Лилия Сергеевна
  9. Авраам Ольга Николаевна
  10. Антипова /Кравчик/ Анна Яковльевна
  11. Биоанюк Зиновий Михайлович
  12. Богомолов Вилен Витальевич
  13. Бегей Мирослав Васильевич
  14. Березицкий Владимир Николаевич
  15. Бриненко Мария Николаевна
  16. Бовкун Петр Макарович
  17. Балагура Вячеслав Павлович
  18. Баряк Иван Андреевич
  19. Багнюк Петр Михайлович
  20. Безкоровайный Иван Мануилович
  21. Биллак Василий Петрович
  22. Басалюк Анатолий Иванович
  23. Богатырец Эльвира Деонизовна
  24. Боженко Лариса Анатольевна
  25. Баран Виталий Мефодьевич
  26. Бужак Василий Васильевич
  27. Беженарь Троян Георгиевич
  28. Багрий Валентина Васильевна
  29. Бессараб Александр Михайлович
  30. Боярский Иван Леонтьевич
  31. Богайчук Михайил Юрьевич
  32. Бурлака Нина Дементьевна
  33. Бобровская Тамара Павловна
  34. Билык /Королева/ Ольга Ивановна
  35. Бычкова/Андрощук/ Анна Евгеньевна
  36. Байда/Заворотная/ Раиса Никифоровна
  37. Бешлей Василий иванович
  38. Воевутко Адольф Михайлович
  39. Винжевский Александр Васильевич
  40. Винтоник Иван Михайлович
  41. Выпировский Александр Геннадиевич
  42. Вишпинский Василий Иванович
  43. Волошин Александр Иванович
  44. Волохатюк Алексей Ефимович
  45. Витан / хАим/ Александр Григорьевич
  46. Волканеску Валентина Владимировна
  47. Грекаловская Ольга Семеновна
  48. Городницкий Леонтий Иванович
  49. Грушка Венедикт Аксентьевич
  50. Гирман Василий Иванович
  51. Гончаренко Иван Васильевич
  52. Гуменюк Николай Александрович
  53. Галайбела Николай Терентьевич
  54. Григорович Геннадий Александрович
  55. Гусляков Максим Михайлович
  56. Горохолинский Петр Сергеевич
  57. Гушул Мария Ивнаовна
  58. Гудович Мария Александровна
  59. Горлов Владимир Александрович
  60. Горлова (Вербова) Нина Константиновна
  61. Головченкова Алла Васильевна
  62. Гусейнова Диляра Кулу – Кызы
  63. Дахне Вельвед Семенович
  64. Дадык Василий Трофимович
  65. Дищук Иван Петрович
  66. Дидух Ольга Андреевна
  67. Дутка Ева Семеновна
  68. Давиденко Святослав Александрович
  69. Денисова Наталья Васильевна
  70. Дмитриева Тамара Михайловна
  71. Дрозд Николай Тадеевич
  72. Домникова Светлана Григорьевна
  73. Журавлева Людмила Алексеевна
  74. Жура (Павлюк) Орыся Филипповна
  75. Журба Анна Алексеевна
  76. Железная (Максимчук) Галина Степановна
  77. Замулина Тамара Брисовна
  78. Зозуля Иван Саввович
  79. Звягинцева Алла Ивнаовна
  80. Зеликовский Леонид Михайлович
  81. Заболуев Владимир Федорович
  82. Завалецкий Василий Сафронович
  83. Илюк Манолий Васильевич
  84. Исопенко Григорий Николаевич
  85. Игнатенко (Музычук) Полина Петровна
  86. Каплевский Александр Григорьевич
  87. Комиссарик Михаил Антонович
  88. Ковтонюк Василий Филимонович
  89. Корольчук Владимир Степанович
  90. Коцюруба Николай Степанович
  91. Кравченко Владимир Федорович
  92. Кардащук Владимир Дмитриевич
  93. Климук Людмила Арсентьевна
  94. Керичун Иван Николаевич
  95. Коваль Виктор Николаевич
  96. Кулеш Ольга Ивановна
  97. Козловский Николай Феликсович
  98. Кабан Василий Михайлович
  99. Кавкало Никанор Николаевич
  100. Ковальчук Дмитрий  Павлович
  101. Клименко Владимр Васильевич
  102. Куцевол Лидия Ивнаовна
  103. Кирияк Ефим Сафронович
  104. Козубская Раиса Федоровна
  105. Кушнир Василий Артемович
  106. Кривохижа Владимир Иосипович
  107. Калугин Владимир Анисимович
  108. Кондратович Степан Дмитриевич
  109. Краснюк Николай Александрович
  110. Кревсун Николай Ивнаович
  111. Киричук Алексей Степанович
  112. Колесник Мария Ивнаовна
  113. Кожокару Федор Георгиевич
  114. Корчак Михаил Васильевич
  115. Крыжевская (Галигузова) Нелли Николаевна
  116. Карвацкая (Костинская) Ольга Михайловна
  117. Кривушенко (Тютюник) юлия захоровна
  118. Кваша (Лопач) Лидия Касьяновна
  119. Космачова Сильва Викторовна
  120. Карчевская (Деба) Сильвия Иссидоровна
  121. Лейнгольд михаил иосифович
  122. Лобов Юрий Николаевич
  123. Лощинина Анжела Михайловна
  124. Лапшина Валентина Ивнаовна
  125. Левченко Тамара Федоровна
  126. Литвинчук (Залевская) Татьяна Леонидовна
  127. Лискун  Евгений Феофанович
  128. Лучук Валентин Данилович
  129. Ляшкевич Тарас Петрович
  130. Ляшенко Николай Семенович
  131. Ластвецкий Зенон Григорьевич
  132. Михайленко Александр Артемович
  133. Михайлова Альветина Александровна
  134. Макагонова Лариса Афанасьевна
  135. Молдован Павел Ильич
  136.  Маничка Ивна Ивнаович
  137.  Михайлюк Василий Дмитриевич
  138. Мыслицкий Валентин Фоанцович
  139. Малимон Надежда Ивановна
  140. Макушев Борис Иванович
  141. Меликов Григорий Гайкович
  142. Марфюк Троян Тодорович
  143. Мороз Анатолий Игнатьевич
  144. Малко – Скрозь Владимир Витальевич
  145. Микитюк (Колтаскова) Дина Ивановна
  146. Мисбко (Семенюк) Мария Ивановна
  147. Мордарь Анна Ивановна
  148. Меликова (Кулаковская) Ирина Григорьевна
  149. Новосад Иван Степанович
  150. Неезжалый Геннадий Александрович
  151. Неруцак Иван Васильевич
  152. Назарко Федор Степанович
  153. Никорюк Илларион Семенович
  154. Назаркевич Михаил Александрович
  155. Орищук Михаил Иванович
  156. Олейник Павел Миронович
  157. Очеретеная Тамара Анатольевна
  158. Олейник Валерий Анатольевич
  159. Тотчка Павел Макарович
  160. Олейник Любов Григорьевна
  161. Осипов Валерий Григорьевич
  162. Павлюк (Иванченко) Жанна Анатольевна
  163. Погоржельская Лидия Федоровна
  164. Павлюк Владимир Иванович
  165. Патлавский Борис Лаврентьевич
  166. Пантелей Иван Григорьевич
  167. Педорич Екатерина Ивановна
  168. Пасечник Евгения Даниловна
  169. Петлий Афанасий Дмитриевич
  170. Пясецкий Борис Николаевич
  171. Пастух Николай Дмитриевич
  172. Перцева  Марина Дмитриевна
  173. Прокопенко Виктор Андреевна
  174. Пушкина Галина Михайловна
  175. Пряхина Лариса Алексеевна
  176. Петрюк Василий Дмитриевич
  177. Поляков Альберт Павлович
  178. Панкевич Василий Павлович
  179. Пименова Нина Михайловна
  180. Палий Василий Николаевич
  181. Павленко (Беляева) Лилия Ивановна
  182. Ромашковец Анна Трофимовна
  183. Роман Дмитрий Львович
  184. Рачинский Калистрат Петрович
  185. Ревега Василий Михайлович
  186. Романченко Николай Николаевич
  187. Романюк Василий Севастьянович
  188. Рудницкий Анатолий Нарцизович
  189. Ремез Иван Никитович
  190. Рой Аркадий Тихонович
  191. Салащенко Антонина Николаевна
  192. Семенюк Владимир Аксентьевич
  193. Семенюк (Круглова) Людмила Михайловна
  194. Сандуляк Василий Михайлович
  195. Солобай Виктор Антонович
  196. Сидоров Владимир Александрович
  197. Сарабеев Виктор Федорович
  198. Сандуляк Леонид Иванович
  199. Сандуляк Галина Петровна
  200. Сандуляк Иван Григорьевич
  201. Ставничук Иван Павлович
  202. Ставничук Николай Владимирович
  203. Свистун Иван Васильевич
  204. Стрижиборода Дмитрий  Федорович
  205. Сидорук Адам Тимофеевич
  206. Сахненко Виктор Лукьянович
  207. Столяр Ефрем Ефремович
  208. Столяр Владимир Федорович
  209. Скибинский Николай Дмитриевич
  210. Салюк Василий Антонович
  211.  Стеренчук Иван Адамович
  212. Слонецкий Иван Борисович
  213. Скакун Алексей Герасимович
  214. Стремедловская Лилита Борисовна
  215. Стадник Людмила Григорьевна
  216. Тимченко Тамила Михайловна
  217. Точилова Дина Ивнаовна
  218. Туркевич Юрий Сергеевич
  219. Тарасова Инесса Николаевна
  220. Теницкая Анна Даниловна
  221. Топольнюк Василий Иванович
  222. Ткачук Зоя Семеновна
  223. Танасийчук Семен Илларионович
  224. Телегин Левонтий Иванович
  225. Темборовская Нина Григорьевна
  226. Тарантей (Андрюхова) Нина Андреевна
  227. Тумилович (Ингульская) Нина Алексеевна
  228. Унгурян Илья Петрович
  229. Федорова Нина Ивнаовна
  230. Фелечко Федор Николаевич
  231. Фетисова Галина Ивановна
  232. Христенко Анатолий Моисеевич
  233. Христенко Валентина Петровна
  234. Ходан Андрей Васильевич
  235. Хмелевский Борис Николаевич
  236. Цапюк Петр Иванович
  237. Черный Анатолий Григорьевич
  238. Черный Эммануил Яковлевич
  239. Черная (Гребенюк) Галина Степановна
  240. Червин Александр Прокофьевич
  241. Чмых Василий Семенович
  242. Черский Евзыбий Емельянович
  243. Чистозвонова Галина Александровна
  244. Шаган (Федоррак) Инна Павловна
  245. Шмырин Михаил Михайлович
  246. Широков Игорь Романович
  247. Шологон Василий Дмитриевич
  248. Шварев Валерий Петрович
  249. Щербинский Иван Андреевич
  250. Юрченко Анна Афанасьевна
  251. Ященко Леонид Степанович
  252. Яремчук Федор Михайлович
  253. Яцентюк Дмитрий Ивнаович
  254. Яцемирская Надежда Леонтьевна
  255. Ярмольчук (Юнгельсон) Наджеда Абрамовна