Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У БДМУ зустрілися випускники 1973 року

14 вересня у конференц-залі БДМУ відбулася зустріч випускників 1973 року.

Відсвяткувати 45-ту річницю випуску зібралися понад 50 колишніх студентів Чернівецького державного медичного інституту, які з’їхалися до рідного міста з усіх куточків України та світу.

Святковий вечір розпочався з виступу проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Геруша, який привітав випускників та розповів про історичні віхи становлення університету, а також окреслив сучасні здобутки та майбутні перспективи розвитку. До слів вітання приєдналася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, висловивши вдячність за те, що своєю професійною майстерністю вони щодня підтверджують гідне звання випускника БДМУ. Також проректор запросила колишніх учасників народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» долучитися до заходів з нагоди святкування 55 річниці ансамблю.

Теплі слова вітання пролунали від колишніх вчителів – проф. Василя Пішака та Андрія Сокола. Разом із своїми вихованцями вони пригадали семінари та лекції, вечорниці та студентські трудові загони. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять викладачів і однокурсників, які передчасно пішли з життя.

Ділилися спогадами зі своїми друзями Василь Корнацький (м. Київ), Василь Іщук (м. Луцьк), Євген Арійчук (м. Одеса) та староста курсу Анатолій Рипницький (м. Новодністровськ).

Теперішні студенти університету подарували усім присутнім мистецькі номери, однак для випускників свято на цьому не завершилося: ще довго колишні однокурсники ділилися спогадами про студентські роки.

Від імені ректорату сердечно вітаємо випускників 1973 року зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Альма-Матер. Особливу подякую висловлюємо організатору зустрічі Олегу Жуковському та ведучим Тамарі Андрійчук і Євгену Мікадзе.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників 1976 року

23 вересня в палаці «Академічний» пройшла зустріч випускників Чернівецького медичного інституту 1976 року.

Зі словами привітань до випускників звернувся професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який також презентував історію та теперішні досягнення навчального закладу.

Зустріч випускників БДМУ 1973 року

40-РІЧЧЯ ВИПУСКУ.20 вересня а палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1973 року.