Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випуск 1964 року Лікувальний факультет.

 

 

  1. Адамко Эмануил Эмануилович
  2. Андрощук Богдан Антонович
  3. андроштий Иван  Васильевич
  4. Бабий Эмма  Станиславовна
  5. Балинский  Аркадий  Францевич
  6. Банера  Иван Сергеевич
  7. Варташ  Петр Игнатьевич
  8. Басова /Джирма/Алла Валентиновна
  9. Ботринова Светлана Степановна
  10.  Батулинский Виталий Владимирович
  11.  Бежук Михаил Юрьевич
  12.  Бежук /Яремчевская/ Надежда Яковльевна
  13.  Белоусова Анна Карповна
  14.  Блах Степан Васильевич
  15.  Бобков Александр Николаевич
  16.  Бобкова /Егорова/ Вера Пантелеймоновна
  17. Богачев Игорь Георгиевич
  18. Богачева /Бузумурга/ Ольга Георгиевна
  19. Богомолова /Баланчук/ Екатерина Георгиевна
  20.  Боднарь Михаил Пантелеевич
  21. Бойко Андрей Сильвестрович
  22. Боканча Михаил  Иванович
  23. Боссауер /Сотникова/ Тамара Павловна
  24. Борщ Валерий Павлович
  25. Бранашко Филимон Кириллович
  26. Бублик Владимир Лукич
  27. Булава Виталий Николаевич
  28. Булава /Гаврило/ Богдана Ивановна
  29. Вайншток  Жак-Мойсе Борухович
  30. Валецкий Николай Леонтьевич
  31. Валецкая /Лисевич/ Софья Юрьевна
  32. Ватаман  Владимир Михайлович
  33. Величко Василий Дмитриевич
  34. Вермер Георгий Рудольфович
  35. Ветров Иосиф Ульянович
  36. Высотенко Степан Михайлович
  37. Витюк Лукьян Алексеевич
  38. Вишневский Ярослав Игоревич
  39. Войчишин Николай Николаевич
  40. Войчишина /Кудлай/ Анна Федоровна
  41. Волковская Домна Федоровна
  42. Волошенко Владимир Владимирович
  43. Волошина /Коротун/ Валерия Васильевна
  44. Волощук Алексей Федорович
  45. Гага Владимир Александрович
  46. Гальченко Виталий Яковлевич
  47. Гальченко /Радионова/ Лидия Ивановна
  48. Глиненко Зинаида Даниловна
  49. Гнатюк Иван Яковлевич
  50. Голяк Петр Анатольевич
  51. Голубовская Мария Алексеевна
  52. Гончарук Анна Ивановна
  53. Гордиенко Юрий Иванович
  54. Гоцуляк Борис Алексеевич
  55. Гоцуляк Василий Мотвеевич
  56. Грабарчук Владимир Петрович
  57. Гребень Александр Петрович
  58. Григораш  Дионисий  Порфирович
  59.  Гриневич Иван  Александрович
  60.  Грицко Мирон  Васильевич
  61.  Грищук  Николай   Федорович
  62.  Гдудавицкий Алексей  Михайлович
  63. Грушецкая  Лидия  Семеновна
  64. Гусак  Виктор  Афанасьевич
  65. Гусак  /Козлова/  Лина  Владимировна
  66. Гутинсний Михаил  Афанасьевич
  67. Данилевич  Ольга  Степановна
  68.  Данилейко  Ольга федоровна
  69. Дворская  Любовь  Ефимовна
  70. Дема  Александр  Иванович
  71. Дзюбей Иван Антонович
  72. Дивинский  Николай  Васильевич
  73. Диденко   Валентина  Алексеевна
  74.  Дикий   Николай  Терентьевич
  75. Довгань Прокофий  Павлович
  76. Довгий  Валентин  Павлович
  77. Донченко Ла риса  Петровна
  78. Дорина         /Саленко/ Лидия Дмитриевна
  79. Драпак Александр  Теодорович
  80. Дышка Надежда Николаевна
  81. Дымнич  Владимир  Федорович
  82. Дьячкова /Резниченко/  Анна  Алексеевна
  83.  Дог   Анна  Алексеевна
  84. Дора Валентина  Николаевна
  85. Единак /Воронкова/  Жанна Ивановна
  86. Енец  /Гребень/ София Андреевна
  87. Животощук Вадим Сергеевич
  88. Жусим Степан  Андреевич
  89. Жусова Светлана  Анатольевна
  90. Заика Ефрем  Никитович
  91. Зайцев  Леонид  Николаевич
  92. Замедянская Анна  Николаевна
  93. Заморняк Василий Иванович
  94. Заплитный  Петр  Григорьевич
  95. Звынко Георгий Дмитриевич
  96. Зиневич  Владимир  Иванович
  97.  Зубицкий Василий Николаевич
  98. Иванова Евгения Ивановна
  99. Иванова Инна Петровна
  100. Ивановский Болеслав Марьянович
  101. Иванюк /Болотских/ Светлана Митрофановна
  102. Ивчик Петр Николаевич
  103. Иконников Анатолий Петрович
  104. Исаков Павел Павлович
  105. Ицков Семен Яковлевич
  106. Козак Георгий Ивнаович
  107. Каланча Калин Иванович
  108.  Колораш Алексей Назарович
  109. Каленюк Василий Иванович
  110. Карабин Александр Петрович
  111. Карабин Мария Ивановна
  112. Караушу Рауду Васильевич
  113. Кварырко Александр Владимирович
  114. Кинаш Доля – Тамара Францовна
  115. Кирилюк Ольга Яковлевна
  116. Кириченко Юрий Иванович
  117. Кватирко  /Записецкая/ Светлана Авксентьевна
  118. Кирияк Александр Парфеньевич
  119. Кисислев Николай Иванович
  120. Кисилевич /Боровецкая/ Людмила Эдуардовна
  121. Кисилевич Леонид Григорьевич
  122. Кирияшкин Николай Васильевич
  123. Коваленко Григорий Иванович
  124. Коваль Виктор Христофорович
  125. Коваль Людмила Сидоровна
  126. Ковальчук Леонид Петрович
  127. Кожокару /Короушу/ Евгения Васильевна
  128. Клименко /Мельниченко/ Лидия Ивановна
  129. Козловская Клавдия Ивановна
  130. Колотило Иван Васильевич
  131. Колотило /Косуба/ Таисия Ивановна
  132. Коновало Нина Константиновна
  133. Корнилова Раиса Антоновна
  134. Корчак /Антонюк/ Людмила Матвеевна
  135. Косс /Трайберг/ Нина Львовна
  136. Костецкий Владимир Степанович
  137. Кот Алина Петровна
  138. Кравцов Александр Николаевич
  139. Кравчук Юрий Ивнаович
  140. Краснова /Мойсеенко/ Жанна Федоровна
  141. Крыва Мария Владимировна
  142. Крыжевский Николай Федорович
  143. Крымский Иосиф Казимирович
  144. Кулик Александр Аксентьевич
  145. Кулык /Певзару/ София Михайловна
  146. Кулыняк Мария Олеговна
  147. Кульчыцкий Тимофей Леонтьевич
  148. Купчинская /Гнатюк/ Лидия Георгиевна
  149. Куц Зинаида Владимировна
  150. Кушнирук Георгий Васильевич
  151. Лаврова /Овчарова/ Вера Игнатьевна
  152. Ластивка Михаил Платонович
  153. Легедза /Оноприенко/ Вера Андреевна
  154. Лейман Михаил Веньяминович
  155. Леонидов Анатолий Николаевич
  156. Леонидова /Смелова/ Маргарита Николаевна
  157. Лесько Ростислав Дмитриевич
  158. Лихачев Владимир Александрович
  159. Лободовский Александр Иванович
  160. Логвинюк Богдан Андронович
  161. Локоть Надежда Михайловна
  162. Люмиковская /Герасимюк/ Лучия Николаевна
  163. Лошак Николай Иванович
  164. Луканева /Тодарика/ Соломия Алексеевна
  165. Лукащук Николай Михайлович
  166. Лукомская Надежда Михайловна
  167. Любецкий Бронислав Дементьевич
  168. Маленка Евгений Алексеевич
  169. Мариенко Иван Петрович
  170. Маркова /Власенко/ Лидия Викторовна
  171. Марченко Николай Александрович
  172. Марченко /Петрова/ Ирина Владимировна
  173. Марченко/Павлючкова/ Галина Тимофеевна
  174. Марчук Иван Дмитриевич
  175. Матвеев Владимир Николаевич
  176. Махницкий Мирослав Михайлович
  177. Мачковская Галина Казимировна
  178. Машталер Михаил Федорович
  179. Меглей Василий Федорович
  180. Михайлова Валентина Ивнаовна
  181. Мищук Василий Акимович
  182. Мудрик Анастасий Степанович
  183. Набухотный Терентий Кириллович
  184. Наиста Римма Васильевна
  185. Негри Лариса Ивнаовна
  186. Никифорова Вера Ивановна
  187. Николенко /Степанова/Алла Тимофеевна
  188. Никорюк Дмитрий Иванович
  189. Норец Том Михайлович
  190. Олисейчик Иван Каленикович
  191. Онофрийчук /Сокирская/ Мария Гавриловна
  192. Орищенко Анатолий Мартынович
  193. Останин Алексей Иванович
  194. Павлюк Владимир Федорович
  195. Палий Гордей Кондратьевич
  196. Палийчук /Куделя/ Мария Тимофеевна
  197. Палийчук Алексей Иванович
  198. Панасюк Алексей Варфоломеевич
  199. Панасюк /Кийко/ Раиса Денисовна
  200. Парамонов Владимир Сократович
  201. Паращук Александр Арсентьевич
  202. Пасичный Григорий Алексеевич
  203. Паскарел Константин Николаевич
  204. Паскарь Яков Алексеевич
  205. Пастушин Галактион Сергеевич
  206. Перевозный Юрий Никифорович
  207. Петрова Зинаида Нестеровна
  208. Подгорных /Швыдка/ Лидия Алексеевна
  209. Поляков Виниамин Владимирович
  210. Полубрюхова Светлана Глеюбовна
  211. Помырляну Михаил Ивнаович
  212. Попова Людмила Николаевна
  213. Портус Роман Михайлович
  214. Пужняк Николай Николаевич
  215. Рада Михаил Иванович
  216. Раввинская Мария Михайловна
  217. Рожко Манолий Ивнаович
  218. Романюк Мария Николаевна
  219. Рудка /Ковалюк/ Ольга Васильевна
  220. Савчук Владимир Максимович
  221. Савчук / Нестирук/ Мария Даниловна
  222. Сандлер /Хохамович/ Эрнестина Гедальевна
  223. Сасин Дмитрий Васильевич
  224. Свистун Петр Терентьевич
  225. Семенюк Иван Степанович
  226. Сенчишина /Тимонович/ Анастасия Николаевна
  227. Сергиенко Инна Алексеевна
  228. Сергиенко Анатолий Александрович
  229. Сидоринко Нина Ивановна
  230. Симко Домка Ивановна
  231. Сирый Николай Васильевич
  232. Скляр /Микитюк/ Светлана Андреевна
  233. Скребец Анна Семеновна
  234. Слабинский Николай Николаевич
  235. Слабинская /Копошинская/ Валентина Григорьевна
  236. Слободян /Соколюк/ Мария Леонтьевна
  237. Слободян Вадим Федорович
  238. Слободян Николай Иванович
  239. Смутиняк Василий Степанович
  240. Снозик /Джалова/ Евгения Владимировна
  241. Совик Степан Васильевич
  242. Сокол Андрей Николаевич
  243. Спасюк Алексей Данилович
  244. Степаненко /Попрушка/ Валерия Алексеевна
  245. Стецкив Петр Михайлович
  246. Стороженко Ольга Карпоавна
  247. Ступницкий Владимир Михайлович
  248. Сухарева /Бигаева/ Галина Карповна
  249. Сучкова /Шклярская/ Татьяна Федоровна
  250. Тарасюк Сергей Христофорович
  251. Терепенчук Николай Пантелеймонович
  252. Тимченко Анастасия Дмитриевна
  253. Ткачук Андрей Акимович
  254. Ткачук /Семенюк/ Светлана Владимировна
  255. Товсюк Захарий Николаевич
  256. Токарик ББогдан Ивнаович
  257. Телба Виктор Васильевич
  258. Томей Галина Романовна
  259. Туруля Надежда Ивановна
  260. Тымчук /Данилюк/ Орыся Николаевна
  261. Фагурел Николай Петрович
  262. Федоренко Владимир Алексеевич
  263. Федорук /Паламарчук/ Лмриса Кирилловна
  264. Филимонова /Петренко/ Екатерина Федоровна
  265. Франчак Анна Антоновна
  266. Фримцис Гелла Абрамовна
  267. Фроляк Юрий Васильевич
  268. Хаймович Михаил Зусимович
  269. Ханадеева Мария Максимовна
  270. Химий Андрей Юхимович
  271. Хлипенко Василий Алексеевич
  272. Храпов Николай Павлович
  273. Хуторной Станислав Константинович
  274. Цымбалюк  Михаил Иванович
  275. Чекавский Николай Михайлович
  276. Чень Анна Владимировна
  277. Черновский Петр Иванович
  278.  Чертков Марк Моисеевич
  279. Чуйкевич Анна Павловна
  280. Шайда Федор Александрович
  281. Шапошник Алексей Петрович
  282. Шемерда Петр Казимирович
  283. Шемерда Нелли Борисовна
  284. Шинкоренко /Литовец/ Ольга Радионовна
  285. Шинкаренко Владимир Ильич
  286. Шинкаренко Анна Ивановна
  287. Шкляева /Дьякова/ Ирина Константиновна
  288. Шкодич Николай Прокофьевич
  289. Штанько Людмила Михайловна
  290. Шубравский Артем Александрович
  291. Щепаняк Василий Михайлович
  292. Якимец Петр Максимович
  293. Якубюк Алексей Демянович
  294. Ярменчук /Буряк/ Нина Никоновна
  295. Ярмольчук Георгий Мартынович
  296. Ярошинский Вильям Георгиевич
  297. Ярощак Мария Васильевна