Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Випуск 1961 року Лікувальний факультет.

 

  1. Абашкін Юрій Олексійович
  2. Андрійчук Олександр Ілліч
  3. Андрійчук Вікторія Миколаївна
  4. Антонюк Володимир Серафимович
  5. Астапенко Борис Олексійович
  6. Бабенко Анатолій Костянтинович
  7. Балух Лариса Миколаївна
  8. Банадік Василь Микитович
  9. Барчик Василь Миколайович
  10. Барчик (Погребняк) Катерина Миколаївна
  11. Басков Всеволод Миколайович
  12. Бацалай Григорій Єфремович
  13. Безверхній Лаврентій Іванович
  14. Бєлоус Федір Афанасович
  15. Бєлий Дмитро Васильович
  16. Бессараба Штефанія Василівна
  17. Бланк Ася Ігорівна
  18. Бобрик (Довгаль) Лариса Михайлівна
  19. Боднарчук Мері Леонідівна
  20. Бойко Михайло Дмитрович
  21. Боклач Володимир Яковлевич
  22. Борисенко Ірена Дмитрівна
  23. Бранашко (Гуцулова) Алла Григорівна
  24. Бранашко Евгений Георгиевич
  25. Брунь Феликс Яковлевич
  26. Будник Виктор Матвеевич
  27. Буковская Варвара Ивановна
  28. Бурыкина Лидия Ивановна
  29. Валщцова Ирина Евгеньевна
  30. Василюк Василий Николаевич
  31. Ватаманюк /Ткач/ Надежда Николаевна
  32. Викалюк /Тараненко/ Людмила Ильинична
  33. Викол Евгения Ивановна
  34. Винтоник /Возняк/ Елизавета Аксентьевна -
  35. Виштыкадюк Дмитрий Михайлович
  36. Власенко /Гальцева/ Ирина Константиновна -
  37. Вовчук /Гресь/ Галина Петровна
  38. Вовчук Василий Николаевич
  39. Возняк Ольга Васильевна
  40. Войдеіовская Галина Сабиновна
  41. Войтенко Иван Тимофеевич
  42. Болотовская /Їїодволоцкая/ Зоя Федоровна
  43. Волошина /Сандюк/ Елена Васильевна
  44. Гавдуш Филиция Танасьевна
  45. Гаврилюес Василий Дмитриевич
  46. Гаврилкк Мария Петровна
  47. Гадинская Антонина Сигизмундовна
  48. Гїїчк0 Иван Иванович
  49. Глова /Долынюк/ Ирина Теодоровна
  50. Глущук Евгения Ананьевна
  51. Г н е п /Штефюк/ Василина Дмитриевна
  52. Голубовская Мария Казимировна
  53. Горковенко /Ситник/ Ирина-Лкдмила Андреевна
  54. Григоряк /Кирилюк/ Ольга Степановна
  55. Гринчак Александр Иосифович
  56. Гринченко Григорий Михайлович
  57. Грушка Мария Андреевна
  58. Гудзь Лидия Филипповна
  59. Гурский Владимир Васильевич
  60. Гуцук /Косар/ Галина Степановна
  61. Гуцук Василий Николаевич
  62. Гуцуляк Ульяна Манольевна
  63. Дашковский. Аркадий Исаакович
  64. Дашковская Жанна Цалевна
  65. Демчак Мария Александровна
  66. Деркач Мария Дмитриевна
  67. Диощшчук Николай Калистратович
  68. Довголис /Солуян/ Светлана Ивановна
  69.  Дутчак /Янчевская/ Бронислава Григорьевна
  70. Дядюн Галина Ивановна
  71. Дьяченко Нина Сергеевна
  72. Жалобный Ярослав Антонович
  73. Житняк Валерия Григорьевна
  74. Жуковская/Терловая/ Валентина Емельяновна .
  75. Загайсо /Светлая/ Емилия Ивановна
  76. Замский Михаил Аронович
  77. Замская /Бубис/ Фаина Моисеевна
  78. Затв0рнщкйи Олег Порфирьевич
  79. Зварич Илья Георгиевич
  80. Зверев Анатолий Поликарпович
  81. Злеж /Рык/ Хрестина Стефановна
  82. Иванина Валентина Ивановна
  83. Иващишин Степан Максимович
  84. Иващишина /Савчук/ Галина Григорьевна
  85. Ильенко Любовь Ивановна
  86. Ицкая /Баранюк/ Анна Ивановна
  87. Казаков Эдуард Степанович
  88. Каццаура Виктор Васильевич
  89. Каплан Сима Михайловна
  90. Каринковская Раиса Борисовна
  91. Картамш1ев Павел Сергеевич
  92. Карвацкий Иван Константинович
  93. Качуряк Иван Степанович
  94. Кашкаха Клара Александровна
  95. Кесельбренер Маура Менасевна
  96. Кириченко Лариса Васильевна
  97. К л ю с Екатерина Тихоновна
  98. Кобаса Петр Семенович
  99. Кобрина Зинаида Павловна
  100. Ковальчук Павел Иванович
  101. Ковалев Анатолий Николаевич
  102. Ковалева /Богуславская/ Виктория Ханановна
  103. Ковбаскж Богдан-Тарас Петрович
  104.  Ковшова /Коваленко/ Людмила Васильевна
  105. Козак Дмитрий Дмитриевич
  106. Колосов Евстахий Иосифович
  107. Колодко Нелли Федоровна
  108. Комарова „Анна Григорьевна
  109. Кононова /Митина/ Нина Александровна
  110. Короткий Валерий Николаевич
  111. Костенко Анна Митрофановна
  112. Кравец Милетий Алексеевич
  113. Красницкая Тамила Викторовна
  114. Красобская Генриетта Павловна
  115. Кривохижа Мария Яковлевна
  116. Крощенко Виктория Яковлевна
  117. Крушельницкий Николай Антонович
  118. Кузнецова Светлана Васильевна
  119. Кулачек Федор Григорьевич
  120. Купчик Евгений Филиппович
  121. Купецкая София Владимировна
  122. Лазечко Мария Васильевна
  123. Левицкая Любовь Тарасовна
  124. Леонтьев Борис Иванович
  125. Лопатнева Людмила Ивановна
  126. Лукьяник Иван Иванович
  127. Лучик Василий Иванович
  128. Ляшенко /Котик/ Людмила Васильевна
  129. Ля1фзнк0 Николай Терентьевич
  130. Л я x /Михайленко/ Людмила Артемовна
  131. Мазур Светлана Павловна
  132. Машборода Григорий Макарович
  133. Макаренко Николай Константинович
  134. Малый Дамир Данилович
  135. Малыдев Борис Павлович
  136. Малимон Георгий Иванович
  137. Марусик Ростислав Иванович
  138. Мепьничук Николай Васильевич
  139. Мигайлш Орися Васильевна
  140. Мигиц Галина Нестеровна
  141. Миколайчук Константин Наумович
  142. Минюхин Николай Александрович
  143. Михайловская /Мисенг/ Юлия Романовна
  144. Михайловский Евгений Иванович
  145. Михелис Давид. Борисович
  146. Мовчан Петр Демьянович
  147. Мойсюк Любовь Николаевна
  148. МороЗ Александр Андреевич
  149. Мордас Владимир Ильич
  150. М0ск0венк0 Гера Федоровна
  151. Мула Иван Иосипович
  152. Нагвд Семен Максимович
  153. Наславский Гавриил Дмитриевич
  154. Настас Николай Георгиевич
  155. Неила Богдан Михайлович
  156. Немцев Григорий Павлович
  157. Новотарский Владимир Петрович
  158. Новицкий Евгений Николаевич
  159. Одинцова Лидия Иосифовна
  160. Ошару /Иванова/ Наталья Ивановна
  161. Олейник Гетта-Наталья Георгиевна
  162. Олару Константин Васильевич
  163.  1 Одейнж Вилен Семенович
  164. Одентырь Василий Николаевич
  165. Омельченко Анатолий Борисович

 

  1. Онищук Борис Романович
  2. Операйло Виктор Николаевич
  3. Оргеева Зинаида Петровна
  4. Остапенко Лидия Кузвминична
  5. Пакуляк/Стаголик/ Эмилия Ивановна
  6. Пакуляк Ярослав Ильич
  7. Шц1яница /Штурба/ Валентина Никитична
  8. ПалькоДорошанская/ Елизавета Львовна
  9. Паладийчук Ефрозина Ивановна
  10. Панаит Эмма Антоновна
  11. Петринка /Вальчук/ Мария Михайловна
  12. Печуляк Василий Мефодиевич
  13. Пилипчук Евгений Степанович
  14. Пилипенко Валентина Филипповна
  15. Пионтковская/Мазурок/ Галина Степановна .
  16. Пионтковскии Богдан Феодосиевич
  17. Пирогова /Мосендв/ Ольга Павловна
  18. Писанец Анатолий Венедиктович
  19. Пицек Дементий Георгиевич
  20. Псжвдаева Долорес Ивановна
  21. Псшиковская Элеонора Станиславовна
  22. Полякова /Алфеева/ Нинель Николаевна
  23. Прокопчук Вячеслав Саввович
  24. Протащи /Фесенко/ Лидия Яковлевна
  25. Рвдька Тамара Ивановна
  26. Русакова Нелля.Трофимовна
  27. Рябышенко Виктор Евстафьевич
  28. Рябышенко /Старожитник/ Мария Францевна,
  29. Рябова-Нина Петровна
  30. Савиных Анатолий Николаевич
  31. Савенко Юрий Сергеевич
  32. Самуляк Надежда Романовна
  33. Сивак /Люблинская/ Людмила Ивановна
  34. Сигети Стефан Юрьевич
  35. Ситик /Крамик/ Галина Васильевна
  36. Скорик Николай Петрович
  37. Скрипник Мария Григорьевна
  38. Скриник Галина Емельяновна
  39. Смирнова /Буянова/ Людмила Максимовна
  40. Смирнова Клавдия Ивановна
  41. Сосонюк Иван Адамович
  42. Стефшс Юрий Федорович
  43. Стеранкевич Петр Васильевич
  44. Таневский Вадим Владимирович
  45. Тарановская /Козонак/ Надежда Михайловна
  46. Теденьга Виталий Григорьевич
  47. Темракович Леонида Владимировна
  48. Тиминская Ольга Васильевна
  49. Ткач Юрий Федорович
  50.  Тодощук /Грушка/ Стефания Григорьевна
  51. Томащук Алина Александровна
  52. Торушанко /Кулик/ Мария Александровна
  53. Тофан Иван Петрович
  54. Т р а ч Надежда Владимировна
  55. ТРипилец Григорий Федорович
  56. Троян Мария Петровна
  57. Трутяк /Якубцева/ Лира Николаевна
  58. Т у е в а Нина Михайловна
  59. Турчанинов Вячеслав Иванович
  60. Тымочкив Павел Михайлович
  61. Федирчик Ирина Дмитриевна
  62. Фирсова /Скрипник/ Валентина Яковлевна
  63. Филипюк Теофил Николаевич
  64. Фишер Александр Абрамович
  65. Фринерман Ефим Александрович
  66. Фидько Элеонора Петровна.
  67. Харченко Ефросиния Федоровна
  68. Харченко Светлана Федоровна
  69. Ходоровский Георгий Иванович
  70. Царлов Владимир Андреевич
  71. Царук Неонш^ Евгеньевна
  72.  Цминь /Молдаван/ Лариса Алексеевна
  73. Цыййалюк Леонид Тимофеевич
  74. Чистиков Виталий Никитович
  75. Арнсш Зоя Алексеевна
  76. Чорпита Владимир Григорьевич
  77. Чурсин Виктор Васильевич
  78. Шевцив Антон Васильевич
  79. Шевчук Сергей Степанович
  80. Шведюк Владимир Мефодиевич
  81. Юхимец Ананий Демьянович
  82. Яковец Виктор Владимирович
  83. Яремчук Георгий Васильевич
  84. Яремчук Александр Яковлевич
  85. Яремчук /Гончарук/ Ирина Николаевна
  86. Ярмолюк Светлана Федоровна
  87. Ясинская Мария Владимировна

 

"с отличием"

  1. Боднарчук Мэри Леонидовна
  2. Борисенко Ирена Дмитриевна
  3. Власенко /Г'альцева/ Ирина Константиновна
  4. Каринковская Раиса Борисовна
  5. Мигиц Галина Нестеровна
  6. Прокопчук Вячеслав Саввович
  7. Русакова Нелля Трофимовна
  8. Ширсова /Скрипник/ Валентина Яковлевна
  9. Фишер Александр Абрамович
  10. Ходоровский Георгий Иванович