Викладачі кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели конференцію

26 червня 2017 року на базі ІІІ міської клінічної лікарні викладачі кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб доцент Глубоченко Олена Володимирівна та асистент Мікулець Людмила Вікторівна проведели конференцію на тему: «Нестероїдні протизапальні препарати – особливості застосування». Доповідачі ознайомили присутніх з класифікацією, побічною дією, особливостями застосування, взаємодією з іншими препаратами та правилами прийому НПЗП. Звернули увагу на найбільш часті ускладнення при прийомі даних препаратів та профілактичні заходи для їх уникнення. В обговорені також взяли участь начальник медичної частини КМУ МКЛ№3 Кіршенблат Володимир Якович і професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, д.мед.н. Волошин Олександр Іванович.

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародному воркшопі з медичного права

19-20 жовтня 2015р у Львові відбувся міжнародний воркшоп для викладачів навчальної дисципліни «Медичне право України», на якому зібрались представники медичних і юридичних вишів України.

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.