БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

 

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Крім того Тарас Миколайович розповів професору Ізі Самміт, яка вперше в Україні, про систему вищої медичної освіти в нашій країні та про основні навчальні та наукові напрямки Буковинського державного медичного університету.

“Наша співпраця є надзвичайно плідною та важливою для розвитку психіатрії та медичної психології в обох країнах. Відрадно те, що це не просто співпраця, а дружні зв’язки, і ми прагнемо їх ще більше зміцнювати. Переконана, що в найближчому майбутньому багато спільних проектів між Буковинським державним медичним університетом, клінікою м.Мюнстерлінген та Медичним університетом м.Зальцбург,”– зазначила під час зустрічі пані Іза Самміт.

БДМУ уже 5 років співпрацює з психіатричною клінікою м.Мюнстерлінген. Досить велика кількість студентів та викладачів мали змогу за програмою академічного обміну відвідати медичний заклад та пройти там стажування.