Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти-стоматологи провели благодійну акцію

Третій рік поспіль напередодні найсвітлішого весняного свята Великодня студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету відвідують Чернівецький спеціальний дошкільний навчальний заклад № 37 для дітей з вадами мови.

Цього року студенти-стоматологи 3 групи IV курсу разом зі своїм куратором асистентом кафедри терапевтичної стоматології Олесею Іваніцькою та лікарем-інтерном Яною Двірничук провідали вихованців закладу. Майбутні стоматологи спілкувалися з дітьми, навчали їх правильно доглядати за ротовою порожниною. Під час акції малеча отримала подарунки від студентів: садовий інвентар, канцелярські засоби, фарби, м’ячі, альбоми, іграшки тощо. Благодійна акція співпала з акцією «Допоможи солдату», яка того дня проводилась у дитсадку.

Студенти, придбавши тістечка, іграшки, які дітки зробили своїми руками, допомогли нашим воїнам в АТО.

У БДМУ провели круглий стіл на тему: «Принципи раціонального харчування»

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я, який цього року присвячений питанням безпеки харчових продуктів, на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб проведено круглий стіл на тему: «Принципи раціонального харчування».

У музеї макропрепаратів БДМУ провели лекцію школярам

24 листопада у музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії проведена лекція школярам 4-ї школи міста Чернівці про шкідливість зловживання алкоголю (етилового спирту).

Урок здоров’я в початкових класах

З 15 по 19 грудня для учнів початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 міста Чернівці, студентами 3-го курсу стоматологічного факультету БДМУ

Урок здоров’я для дітей-сиріт

Уже не перший рік напередодні Дня Святого Миколая колектив кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету проводить «Уроки здоров’я» в дошкільних закладах та молодших класах шкіл м. Чернівці.