Вітання Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія випускникам 2014 року вищих медичних та фармацевтичних закладів

Вітання Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія випускникам 2014 року вищих медичних та фармацевтичних закладів

Дорогі випускники медичних та фармацевтичних вишів!

Від щирого серця вітаю Вас із завершенням навчання у медичних та фармацевтичних вишах. Для Вас – це перший крок до права з честю носити білий халат, дарувати милосердя і здоров’я хворим.

Випускники медичних та фармацевтичних вишів 2014 року приступають до роботи та навчання в інтернатурі у непростих умовах сьогодення. Революція гідності, духовне оновлення суспільства, демократичні вибори нового Президента України Петра Порошенка дають нам надію на побудову та становлення сучасної системи охорони здоров’я, яка базуватиметься на бюджетно-страховій моделі із суттєвим розвитком повноважень сестринського та лікарського самоврядування, що забезпечить наближення до людей якісної і доступної медичної допомоги.

Окремо хотів би привітати випускників, які були волонтерами під час революційних подій на Майдані Незалежності, жертовно віддаючи свій час рятували життя за волю України. Більшість з Вас знаходилась у найгарячіших місцях, на барикадах, надихаючи своєю мужністю усіх навколо. Велика Вам шана та низький уклін!

Багато хто з Вас поповнять ряди військових медиків. Саме Вам, шановні колеги, у лавах Збройних Сил України та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції, випаде честь надавати медичну допомогу нашим воїнам, що захищають незалежність Вітчизни.

Хай прикладом гуманізму та милосердя, відданості та вірності своїй благородній професії стануть для Вас медичні працівники, які на Майдані ціною власного здоров’я та життя робили неможливе, рятуючи Героїв революційних подій.

Впевнений, що Ваше молоде завзяття, спрямованість у майбутнє та постійне навчання мистецтву медицини допоможуть стати високопрофесійними лікарями та медсестрами, провізорами і фармацевтами, визначними вченими та сучасними менеджерами охорони здоров’я.

Щасливої Вам професійної дороги, дорогі наші колеги, успіхів та наснаги у праці на благо здоров’я Українського народу.

Слава Україні!

Міністр охорони здоров’я України                                                                                                Олег МУСІЙ