Відбувся конкурс “Кращий студент року-2014”

28 листопада в палаці “Академічний” відбувся міський конкурс “Кращий студент року – 2014”.

Участь у конкурсі брали представники 13 навчальних закладів. Згідно рішення Студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано артиста студентського народного аматорського театру БДМУ, учасника вокальної студії палацу «Академічний», студента ІІІ курсу медичного факультету №2 Богдана Петрюка. На конкурсі учасники змагалися у чотирьох етапах: “Студентська газета”, “Представлення”, “Талант” та театралізоване дійство на тему Майдану і АТО. Також, у рамках конкурсу відбулася студентська акція милосердя для фонду «Подаруй дитині життя». Cтуденти Буковинського державного медичного університету також долучилися до цієї акції. Журі відзначило учасників конкурсу у різноманітних номінаціях, а також визначили призові місця. Студент Буковинського державного медичного університету отримав найвагоміший результат конкурсу – приз глядацьких симпатій. Студентська рада БДМУ щиро дякує журі за об’єктивне оцінювання. Від імені ректорату щиросердно вітаємо Богдана з перемогою та бажаємо нових звершень!

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.