У БДМУ відзначили День Гідності та Свободи

День гідності

Згідно указу Президента України Петра Порошенка щорічно 21 листопада в країні відзначатимуть День Гідності та Свободи. У першу річницю Євромайдану Голова профкому Петро Ковальчук, співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у покладанні квітів до могил Героїв, які віддали життя під час Революції Гідності та проведення антитерористичної операції на Сході України. Студенти університету разом з молодими викладачами долучилися до Маршу Гідності та Свободи, який пройшов від Резиденції митрополитів до Центральної площі, де відбувся мітинг.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.