Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Буковинський державний медичний університету представила студентка ІІІ курсу фармацевтичного факультету Гончарук Яна. Наукова робота студентки «Gender Peculiarities Of Renal Actions Cytoprotective Drug Effect (Meldonium)», підготовлена під керівництвом асистента кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, к. фарм. н. Гаїни Жеоржети Михайлівни, була представлена у секції «Фармакологія».

Окрім того, всі учасники конференції мали чудову можливість прослухати лекції провідних лікарів Європи, зокрема нейрохірурга Марка Вілсона з Великобританії, хірурга Ніколаса Демартінеса зі Швейцарії, психолога Генріка Ерссона зі Швеції та інших визнаних науковців, а також взяти участь в одному з 27 воркшопів, запланованих організаторами заходу.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

Студент БДМУ отримав міжнародний грант

Студент 4 курсу медичного факультету №1 Буковинський державний медичний університет Андрій Сидорчук взяв участь у ХІІІ зимовій школі Європейської академії алергології, астми та клінічної імунології

Студент БДМУ увійшов у десятку кращих учасників олімпіади “IT-Universe”

Впродовж березня-квітня проходила Міжнародна студентська ІТ-олімпіада “IT-Universe”.

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.