Студенти-медики розповіли школярам про небезпеку ВІЛ-інфекції

Студенти медичного факультету №4 спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології провели урок до Міжнародного дня солідарності з хворими на ВІЛ/СНІД.

Щороку, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД, 1 грудня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, відзначається Міжнародний день солідарності з хворими на ВІЛ/СНІД.

З нагоди Міжнародного дня солідарності з хворими на ВІЛ/СНІД, студенти медичного факультету №4 провели просвітницьку роботу відвідавши з міні-лекцією, яку розробила кафедра інфекційних хвороб та епідеміології, учнів 10-11 класів, Чернівецької гімназії №3. Учням було розказано основну інформацію про ВІЛ-інфекцію/СНІД: що це за інфекція, шляхи зараження, заходи особистого захисту тощо, також учням були роздані освітні брошури з основною інформацією про цю інфекцію. Школярі уважно слухали та задавали запитання про аспекти даного захворювання.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го століття», а нині вже і «ХХI-го століття».

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінгу з планування сім'ї

Асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Маринчина І.М. та доцент кафедри акушерства та гінекології Дикусаров В.В. взяли участь у роботі семінару-наради з підвищення кваліфікації тренерів

На кафедрі мікробіології провели консультацію для школярів

9 жовтня 2015р. на кафедрі мікробіології та вірусології традиційно відбулася консультація для учнів загальноосвітніх шкіл міста Чернівці

Студенти і викладачі говорили про важливість толерантності до хворих на СНІД

До Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими викладачем кафедри медичної та фармацевтичної хімії Купчанко К.П. проведено бесіду «Про важливість толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».