Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ створили живий тризуб

Кожного року у третій четвер травня відзначається День української вишиванки. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та українського народу. 19 травня чернівчани вдесяте відзначили День вишиванки. З цієї нагоди студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету взяли участь в загальноміських тематичних заходах. Окрім цього, на Театральній площі міста понад 300 студентів-медиків та викладачів організували флеш-моб, створивши «живий тризуб». Учасники дійства в черговий раз продемонстрували патріотизм та солідарність у складний для країни час.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію

11 грудня Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. З цієї нагоди студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для чернівчан.