Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розповіли школярам про здоровий спосіб життя

Викладачі та студенти ВДНЗ України «БДМУ» з нагоди Вснсвітнього дня здоров'я 7 квітня 2017 року провели просвітницьку акцію у Чернівецькій школі № 11.

Всесвітній день здоров’я відзначається 7 квітня починаючи з 1948 року. Саме тоді була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization), членами якої поступово ставали різні країни світу. Починаючи з 1950 року щорічне проведення Всесвітнього дня здоров’я стало доброю традицією.

Співробітники кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб (ас. Дудка Т.В., Мандрик О.Є., Смандич В.С.) разом із студентами 10 групи, 2 курсу, медичного факультету №1 (Столяр В., Чонка М., Чобан М.) відвідали ЗОШ №11 м. Чернівців з інформаційно-профілактичною бесідою на тему «Здоров’я – це життя».

Студенти детально розповіли старшокласникам про згубний вплив алкоголю та тютюну на організм людини, основні моменти профілактики ВІЛ/СНІДу.

«Здоровий спосіб життя з точки зору медиків – це гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі» - підсумували викладачі університету.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ розповіли школярам про здоровий спосіб життя

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

28 лютого 2017 року студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня імунітету в Центральному парку культури і відпочинку.

Студенти БДМУ розповіли школярам про важливість імунопрофілактики

22 квітня студенти 5 курсу Буковинського державного медичного університету провели в Чернівецьких школах бесіди приурочені Європейському тижню імунізації.

Студенти БДМУ розповіли школярам як доглядати за зубами

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4.

Студенти БДМУ розповіли школярам як зміцнювати імунітет

З нагоди Всесвітнього дня імунітету студенти ІІ курсу медичного факультету №1 провели лекцію-бесіду з учнями 3 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступеню №2 щодо значення та особливостей функціонування імунної системи і способам її зміцнення.