Студенти БДМУ - переможці олімпіади

23-24 квітня на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови за спеціальностями «лікувальна справа» та «фармація». Честь Буковинського державного медичного університету захищали Гоян Анастасія, студентка 3 групи І курсу медичного факультету №1 і Шевчук Микола, студент 26 групи І курсу медичного факультети №2 (спеціальність «лікувальна справа»), Вознюк Вікторія, студентка 5 групи ІІ курсу фармацевтичного факультету і Божеску Тетяна, студентка 4 групи І курсу фармацевтичного факультету (спеціальність «фармація»).

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови – Вознюк Вікторію (ІІ місце) та Божеску Тетяну (ІІІ місце) та наукового керівника команди – Синицю Валентину Григорівну.

Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології

26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету у Палаці "Академічний" о 08.30 відбудеться симпозіум "Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології" (Київ-Чернівці-Варшава). Програма конференції додається. Запрошуються всі бажаючі.

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

Відбувся круглий стіл з сестринської справи

Сестринська справа - це найдавніше мистецтво, яке концентрується на турботі про пацієнта.

Відбувся Медико-фармацевтичний конгрес BIMCO

З 8 по 10 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».