Playback театр "Луна" виступив для професорсько-викладацького складу БДМУ

На базі медико-психологічного центру БДМУ і кафедри психології та соціології 6 травня відбувся перфоменс студентського playback театру "Луна" для професорсько - викладацького складу університету.

Актори на сцені спонтанно, без попереднього сценарію, розігрували життєві історії, якими глядачі ділилися прямо із залу. Взаємодія будувалася за принципом: "слово"- "дія", "історія" - "сценічне програвання". Імпровізаційне відображення кожної історії надало можливість подивитися розповідачу на власну життєву ситуацію ніби зі сторони, побачити нові грані і способи вирішення.

Запрошені ділилися веселими і сумними невеликими замальовками з життя, довгими історіями з різними персонажами і подіями, планами і мріями. Щирість і невимушеність присутніх дозволила сформувати доброзичливу та дружню атмосферу.

Актори playback театру "Луна": Бойчук Юлія (3 курс, сп-ть "Медична психологія"), Грабовець Альона (2 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Загарюк Аліна (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Копищик Вікторія (5 курс, сп-ть "Медична психологія"), Куц Анастасія (5 курс, сп-ть "Медична психологія"), Панчук Святослав (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Перун Тарас (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"). Керівник - викладач кафедри психології та соціології, психолог-консультант МПЦ БДМУ Осипенко Вікторія.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Відбулася конференція з диференційно-діагностичних аспектів кровохаркання

19 березня доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Наталія Малкович та співробітники пульмонологічного відділення КМУ «Міська клінічна лікарня № 3» провели конференцію

на тему: «Диференційно-діагностичні аспекти кровохаркання в клініці внутрішньої медицини».

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю науковців та лікарів-дерматовенерологів

3 жовтня в Чернівцях розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я України”, яка триватиме упродовж 3-4 жовтня. Організаторами наукового зібрання є Міністерство охорони здоров’я України, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Буковинський державний медичний університет та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.