Правильна постановка цілі – перший крок до її досягнення

Буковинський державний медичний університет
Постійно розвиватися! Не стояти на місці! Втілювати в реальність можливості для подальшого підвищення рівня навчання в стимуляційному центрі! Вдосконалюватись!
 
Саме таку мету ставлять перед собою співробітники навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету. За перший рік роботи центру, впроваджено чисельні новітні технології навчання, які з’явилися вперше на Буковині. Вперше на Західній Україні в рамках «Зимової школи молодих неврологів» в симуляційному центрі було проведено тренінг на тему «Менеджмент гострого ішемічного інсульту. Принципи реваскуляризації», в якому взяли участь неврологи з різних куточків України, як практикуючі лікарі, так й інтерни.
 
Завдяки ініціативі Angels в навчально-тренінговому центрі стимуляційної медицини БДМУ запустили систему Body Interact. Це сучасний цифровий медичний симулятор який поєднує в собі динамічну взаємодію з проблемним навчанням. Програма рекомендована медичним працівникам, медсестрам, парамедикам, студентам, інтернам та вузьким спеціалістам.
 
Одним із досягнень навчально-тренінгового центру симуляційної медицини можна відзначити проведення (вперше) міжнародного іспиту ОСКІ-1 та розроблено методику для ОСКІ-2, також розроблено більше 10 тренінгів для медичних фахівців та населення.
 
Незважаючи на те, що з моменту відкриття навчально-тренінгового центру симуляційної медицини минув тільки рік, центр вже на достатньо високому рівні та з кожним днем вдосконалюється, виконуючи поставлені завдання, виходить на новий рівень підготовки висококваліфікованих фахівців, шукаючи нові тенденції розвитку симуляційної медицини, впровадження нових методів у викладанні матеріалу для студентів чи спеціалістів, застосування іноземного досвіду.