Студент БДМУ посів II місце Конкурсі читців творів Тараса Шевченка

3 березня 2017 року в Будинку естетики та дозвілля відбувся Чернівецький міський конкурс читців творів Тараса Шевченка, присвячений 203-й річниці від дня народження поета.

9 березня у Чернівецькій міській раді відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу. Студент медичного факультету №1 БДМУ - Богдан Даделюк посів почесне II місце.

Від імені ректорату щиро вітаємо Богдана та керівника Валентину Головко з почесною нагородою.

Співробітники БДМУ вшанували пам'ять Тараса Шевченка

9 березня 2017 року відбулося урочисте зібрання з нагоди 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка. На Центральній площі Чернівців представники влади, духовенства, громадськості, чернівчани поклали квіти до пам'ятника Кобзарю.

Студент БДМУ отримав міжнародний грант

Студент 4 курсу медичного факультету №1 Буковинський державний медичний університет Андрій Сидорчук взяв участь у ХІІІ зимовій школі Європейської академії алергології, астми та клінічної імунології

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.