Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Обласні змагання з вільної боротьби

2 квітня 2014 року збірна команда університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У загальнокомандному заліку спортсмени Буковинського державного медичного університету здобули бронзу.

Цей вид, як і боротьба дзюдо є традиційно сильним в університеті й спортсмени ретельно готувалися до цих змагань, тренер команди та учасники очікували найменше – вже традиційного срібла. Але кілька провідних спортсменів через попередньо отримані травми не змогли взяти участь у цих змаганнях.

Як відзначив тренер команди – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Євген Вєдєрніков із притаманним йому гумором, ми цього року дозволили собі легкий перепочинок і в наступному році точно будемо переможцями.  Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях маємо багато переможців та призерів.

І місце

Березовська Тетяна – медичний факультет №2, 5 курс.

ІІ місце

Шепелюк Наталія – фармацевтичний факультет, 2 курс.

Черешньовська Оксана медичний факультет № 1, 2 курс.

Туржанський Андрій – стоматологічний факультет, 2 курс.

Молодецький Олександр – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 4 курс.

Скакун Василь – медичний факультет №2, 4 курс.

ІІІмісце

Георгіян Міхаела – медичний коледж, “Сестринська справа” (мол. спец), 1 курс.

Кузик Ганна – медичний факультет №2, 2 курс.

Міхайлін Євген – медичний факультет № 2, 2 курс.

Коваль Андрій – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 1 курс

Від імені ректорату вітаємо з перемогою спортсменів та їх наставників – старшого викладача Євгена Вєдєрнікова та викладача Ярослава Куриша.