Обласні змагання з вільної боротьби

2 квітня 2014 року збірна команда університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У загальнокомандному заліку спортсмени Буковинського державного медичного університету здобули бронзу.

Цей вид, як і боротьба дзюдо є традиційно сильним в університеті й спортсмени ретельно готувалися до цих змагань, тренер команди та учасники очікували найменше – вже традиційного срібла. Але кілька провідних спортсменів через попередньо отримані травми не змогли взяти участь у цих змаганнях.

Як відзначив тренер команди – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Євген Вєдєрніков із притаманним йому гумором, ми цього року дозволили собі легкий перепочинок і в наступному році точно будемо переможцями.  Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях маємо багато переможців та призерів.

І місце

Березовська Тетяна – медичний факультет №2, 5 курс.

ІІ місце

Шепелюк Наталія – фармацевтичний факультет, 2 курс.

Черешньовська Оксана медичний факультет № 1, 2 курс.

Туржанський Андрій – стоматологічний факультет, 2 курс.

Молодецький Олександр – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 4 курс.

Скакун Василь – медичний факультет №2, 4 курс.

ІІІмісце

Георгіян Міхаела – медичний коледж, “Сестринська справа” (мол. спец), 1 курс.

Кузик Ганна – медичний факультет №2, 2 курс.

Міхайлін Євген – медичний факультет № 2, 2 курс.

Коваль Андрій – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 1 курс

Від імені ректорату вітаємо з перемогою спортсменів та їх наставників – старшого викладача Євгена Вєдєрнікова та викладача Ярослава Куриша.

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

День фізичної культури та спорту України

День фізичної культури

8 вересня 2012 року в Україні традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Не залишилися осторонь від святкувань і спортсмени Буковинського державного медичного університету. 7-8 вересня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики, в яких змагалися команди медичних факультетів №1, №2 та стоматологічного факультету.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.