100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Стоматолог БДМУ пройшов стажування в Іспанії

Стоматолог БДМУ пройшов стажування в Іспанії
Упродовж 25-27 квітня асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Павло Перебийніс пройшов експертний курс навчання по роботі з м’якими тканинами навколо імплантатів в естетичній зоні порожнини рота у професора Вашингтонського університету, доктора Іньякі Гамборена (Сан-Себастьян, Іспанія), світового експерта в естетичному протезуванні на імплантатах, автора запатентованих хірургічних і ортопедичних методик, лауреата премії Bolender Contest Award за видатні клінічні та наукові досягнення.
 
В навчальному центрі OSTEOPLAC, створені всі умови для навчання.
В розпорядженні учасників індивідуальні робочі місця з повним набором інструментів і матеріалів.  Демонстраційні операції, практичні заняття в обладнаному навчальному класі дозволили ознайомитися з найважливішими нюансами виготовлення одиночних фронтальних реставрацій, дізнатися про хірургічні техніки створення природних контурів м’яких тканин, принципах раціонального тимчасового протезування, ефективної взаємодії з лабораторією.
 
Отримання нової інформації та поповнення знань з нових технологій та методів у процесі лікування та викладання дозволить значно збільшити можливість і мотивацію до- та післядипломному етапах освіти, розширити контингент, скоротити час і підвищити ефективність освітнього процесу з подальшим розповсюдження отриманої конкретної інформації в Україні на семінарах та переривчастих курсах, у відкритих дискусіях, під час проведення науково-педагогічних конференцій та круглих столів; використання нового матеріалу в лекційному курсі, при проведенні практичних та семінарських занять зі студентами, клінічним ординаторами, інтернами та лікарями-слухачами.
Субота, 05 травня 2018

 

 

Більше новин БДМУ: 

Відбулася наукова конференція Асоціації сімейних лікарів

15 жовтня 2015 р. в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області «Актуальні питання внутрішньої медицини».

Відбулася науково-практична конференція з анестезіології та інтенсивної терапії

27 лютого 2017 року в рамках спільного засідання переривчастих курсів асоціації лікарів анестезіологів Буковини

Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл он-лайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. 18 червня чергова он-лайн-лекція на тему: «Центральний контроль термогенезу бурої жирової тканини» (Central control of brown fat thermogenesis).

Відбулася селекторна нарада з питань діяльності терапевтичної служби

22 липня відбулася відеоселекторна нарада під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського,