Співпраця БДМУ та Обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

На кафедрі біоорганічної та біологічної хімії ВДНЗ України «БДМУ» 31 січня 2017 року самостійно визначали вітамін С у свіжих овочах і фруктах.

Вихованці секції «Індивідуальна робота еколого-біологічного напряму з обдарованими дітьми» КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» самостійно визначали вітамін С у свіжих овочах і фруктах.

Заняття та екскурсію по кафедрі для учнів 9-го класу провів доцент кафедри – Хлус К.М. та керівник гуртків Центру – Хлус Л.М у рамках партнерської співпраці нашого закладу з КЗ ЧОЦЕНТУМ.

Учні із задоволенням самостійно виконували лабораторну роботи і виявили бажання ще провести такі заняття на базі нашою кафедри.

Галерея зображень: