Співпраця БДМУ та Обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

На кафедрі біоорганічної та біологічної хімії ВДНЗ України «БДМУ» 31 січня 2017 року самостійно визначали вітамін С у свіжих овочах і фруктах.

Вихованці секції «Індивідуальна робота еколого-біологічного напряму з обдарованими дітьми» КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» самостійно визначали вітамін С у свіжих овочах і фруктах.

Заняття та екскурсію по кафедрі для учнів 9-го класу провів доцент кафедри – Хлус К.М. та керівник гуртків Центру – Хлус Л.М у рамках партнерської співпраці нашого закладу з КЗ ЧОЦЕНТУМ.

Учні із задоволенням самостійно виконували лабораторну роботи і виявили бажання ще провести такі заняття на базі нашою кафедри.

Галерея зображень:

Співпраця БДМУ з практичною охороною здоров’я

НАУКА – ПРАКТИЦІ. 4 червня у Глибоцькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся День сімейного лікаря. У роботі заходу взяли участь фахівці Буковинського державного медичного університету, які презентували доповіді, присвячені актуальним проблемам ревматології та дитячої інфектології.

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Співпраця БДМУ та Інституту органічної хімії НАН України

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.