Шановні колеги, студенти, випускники, ветерани!

Шановні колеги, студенти, випускники, ветерани!

Щиросердно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги! Подвиг, самовіддана любов до Батьківщини непідвладні часу, як і наша безмежна вдячність всім, хто відстояв мир на рідній землі. Ми вшановуємо пам'ять нашого народу, його великого внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловлюємо повагу і вдячність тим, хто боровся проти нацизму. В ці дні схиляємо голови перед воїнами, що віддали своє життя заради майбутніх поколінь, всіма жертвами війни та військових злочинів.

Ми вдячні захисникам усіх поколінь, які присвятили себе служінню Україні. Адже традиції воїнів-переможців успадкували нинішні поборники Вітчизни від дідів-переможців нацизму. Низький уклін ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху!

Дорогі ветерани, честь і слава Вам! Прийміть найщиріші слова вдячності за Вашу мужність, життєву мудрість та високий приклад для наслідування. Бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя та миру.

Шановні колеги та студенти, наш незмінний обов’язок – бути гідними героїчного подвигу, величі духу і самовідданості старшого покоління. Пам'ять живе у добрих справах, спрямованих на добробут і процвітання. Бажаю Вам добра, злагоди, незламної віри і мирного неба!

З поваго,

Ректор                                                      Тарас Бойчук