Вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Вітання з наступаючими святами

 

Шановні випускники, викладачі, співробітники, студенти
Буковинського державного медичного університету!

 

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

 

Завдяки Вашому професіоналізму, ентузіазму та працьовитості минулий рік для університету був досить успішним. Високий рейтинг університету підтвердила вступна кампанія, адже цього року кількість студентів, які вступили до університету, є найбільшою за всю історію існування закладу. Збільшено ліцензований обсяг підготовки лікарів за спеціальністю “Лікувальна справа”, ліцензовано заочну форму підготовки провізорів за спеціальністю “Фармація”.

 

На базі університету проведено більше двадцяти наукових форумів, у тому числі з міжнародною участю. Буковинський державний медичний університет став одним із організаторів Всеукраїнської науково-практичної конференції щодо ефективності управлінського й ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я на сучасному етапі розвитку галузі за участю Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я – Раїси Богатирьової, а також Міжнародної конференції щодо покращання якості підготовки медичних кадрів “Медична освіта на пострадянському просторі та європейський досвід”.

 

2013

Університет входить до трійки лідерів вищих медичних навчальних закладів за кількістю переможців та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади. Більше сімдесяти студентів стали переможцями міжнародних наукових форумів.

 

Електронний архів наукових праць співробітників університету серед вищих навчальних медичних закладів посідає перше місце. БДМУ посідає почесне друге місце серед медичних ВНЗ України та, порівняно з минулим роком, піднявся на 880 позицій серед всіх навчальних закладів світу за даними світового рейтингу Webometrics. За даними наукометричної бази Scopus – БДМУ піднявся серед вищих навчальних закладів країни на 8 позицій. Ще одним важливим здобутком навчального закладу є те, що цьогоріч було створено Асоціацію випускників університету.

 

Переконаний, що у Новому 2013 році ми не зупинятимемося на досягнутому, а продовжуватимемо працювати в обраному напрямі.

Ще раз щиросердно вітаю Вас з Новорічними та Різдвяними святами, бажаю, щоб вони були радісними та щедрими, веселими та неповторними, нехай вони щоразу додають Вам життєвих сил, здоров’я, позитивних емоцій. Нехай мир і спокій у душі несе тиха Свята ніч, а прийдешній рік стане роком щедрих здобутків, значних успіхів та перемог на благо розквіту Буковинського державного медичного університету.

 

З повагою,
                     Ректор БДМУ  Т.М. Бойчук