Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ пройшов випуск фахівців 2019 року

24 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті з нагоди випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Підтримати майбутніх медиків з нагоди знаменної події прийшли рідні та друзі. Цього року 921 випускник отримав дипломи про вищу освіту, 26 з яких – дипломи з відзнакою. Сьогодні завершили навчання в університеті 240 випускників–іноземних громадян з 11 країн світу (Індії, Гани, Нігерії, Великобританії, Киргизстану, Ірландії, Польщі, Йорданії, Непалу, Португалії та Судану).

Привітав зі знаковою подією випускників Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив, що сьогоднішній випуск особливий, адже він співпадає з ювілеєм рідного навчального закладу – з 75-річчям БДМУ. Тарас Миколайович побажав випускникам нових перемог та звершень, професійного зростання та реалізації задумів і творчих планів.

Вітали дипломованих фахівців представники обласної та крайової влади Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької ОДА, Іван Мунтян, Голова Чернівецької обласної ради, Олексій Каспрук, голова Чернівецької міської ради, Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА, Галина Бовкун, заступник начальника Управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради та директори коледжів БДМУ. Від імені голів державних екзаменаційних комісій привітав зі святом Заслужений лікар України, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Олександр Волошин.

Від батьків випускників привітали Валентина Гуменна, лікар-акушер-гінеколог КМУ «Пологовий будинок № 2» та мама студентки з Індії Крішна Кападія.

Майбутні медики урочисто дали Клятву лікаря та Клятву Флоренс Найтінгейл, яку зачитали випускники – Паранюк Юлія, Батіг Ірина, Малайко Сергій, Білозір Мирослава, Смандич Діана та  Марушак Богдан.

З вітальними словами виступили випускники – представники усіх факультетів та коледжу БДМУ: Рудницька Люба,  Малайко Сергій, Гонтарюк Ольга, Дядик Віктор, Горошко Наталія, Коваль Андрій, Мастер Відхі (Індія), Майкл  Бонто (Гана), Ібрагім Арафат Махмуд (Йорданія), Білозір Мирослава, Марушак Богдан, Маковійчук Назарій, Батіг Ірина та Жовнір Тетяна.

Уже традиційно, на завершення кращим випускникам інтернатури були видані рекомендації для роботодавців.

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та студенти–артисти мистецьких студій палацу «Академічний».

Галерея зображень:
У БДМУ пройшов випуск фахівців 2019 року